Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem szabad angyalhoz...

Miért nem szabad angyalhoz imádkozni?

Figyelt kérdés
az egyik válasznál olvastam és érdekelne..
2010. nov. 29. 19:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%

Mert nem tudod 100% biztonsággal ellenőrizni, hogy ki van a másik oldalon, azért.

A gonosz lelkek pont ilyen védtelenekre vadásznak, mint te.

Ha jót akarsz, ne bolygasd a világukat.

2010. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
55%
Miért, nem szabad?
2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm.Egyébként nem akarom őket bolygatni, csak érdekelt,hogy miért nem szabad..
2010. nov. 29. 20:00
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű,és egyszer egy kérdésnél én irtam,hogy nem szabad
2010. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
7%

Elsőnek Istenhez imádkozz és mondj el neki mindent ami bánt. És Istentől kell engedélyt kérni és kérni őt,hogy küldje el pl: (Metatron) angyalt. és segitsen az angyala által.


Ha elsőnek angyalhoz imádkozol akkor azzal Isten felé azt érzékelteted hogy az ő angyalát nagyobb pontba helyezed mint maga Isten-t,és ezt még az angyalok sem szeretik, ha így teszel.

2010. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell elhinni mindent amit ide írnak. Annak mondasz imát akinek csak szeretnél, sok vallás van , sok isten, Én református vagyok,

Ha az angyalaidhoz akarsz szólni hát, mond nékik imát, senki nem harapja le a fejedet érte.

2010. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

Ez nevetséges amiket ide leírtak. Minden szent léleknek, mondhatsz imát, és mondasz is, hiszen egy lélek a szent lélek , a te angyalod is egy lélek a szent lélekkel, és hát minden lélek egyazon lélek a szent lélekkel.


Jó talán zavaros ahogyan leírtam. Rám se kell hallgatnod isten őriz, mondj egy imát az angyalodhoz , hát ennyire egyszerű, de miből gondoljátok egyáltalán hogy nem lehet, mért ne lehetne.

2010. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%

diator ne tanisd hülyeségre az embert,igen szive joga ki mit csinál de nem szabad.

olvass többet ,olvass olyan könyveket akinek az írói angyalokkal kommunikálnak és tőlük tanul.


mindegy többet ide már nem irok,mivel szabad akarata van a kérdezőnek.

2010. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
30%

istent ugy is ábrázolták mint egy pontot és belőle indult ki minden. első teremtménye lucifer(sátániel) és utánna...stb, és végül ember . minden belőle van de az angyaloknak nagyobb erőt adott. De istennek nagyobb ereje van mint bárminek amit megteremtett.

Teremtőhöz imádkozzon az ember nem a testvéréhez mint például egy angyal." szentlélek minden"


isten az egy és az egyetlen teremtő

2010. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
29%
Szntem meg az egész vallás egy baromság, aki hisz benne annyira sz*rik a haláltól hogy nemképes elfogadni hogy utána nemtörténik más csak hogy a tested megr*had a föld alatt. Az életet élvezd ki és ne ilyen baromságokkal töltsd az időt mint az imádkozás. ezt már sok embernek mondtam, életemben nem imádkoztam ill nem hittem Istenben mégis kva jól megvagyok, tök boldog stb. Ha meg már mindenáron vallásos vagy.. miért pont a te vallásod lenne igazi és nem az a másik 90? Egyáltalán miért lenne igaz a vallás? Nonszensz.
2010. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!