Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik játékboltban tudok...

Melyik játékboltban tudok venni Oujia táblát?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy ilyen helyeken lehet beszerezni és nem szeretnék ilyen boszi izében vásárolni.. lehetőleg az eredeti William Flud félét keresem.. olyasmit amit a hasbro is árúsít.


[link] , ilyesmit.


2010. nov. 14. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A Quija és a "Qouijja" között annyi a különbség, hogy utóbbit elírták :) A helyes írásmód a Quija, kiejtésben a "kviha" és a "gviha" között félúton lévő torzított k-g hanggal kezdve áll a legközelebb a megoldáshoz. Ajándékba nem ajánlanám, de nem ez volt a kérdés, hanem, hogy hol lehet venni...

A szövetség táblái nagyon szépek... én mégis a saját kezűleg készítettre szavazok :) szerzel egy falapot, szépen lecsiszolod a felületét, ceruzával felrajzolod a betűket és a számokat, valamint az "igen" a "nem" és a "nem válaszolhatok" kifejezéseket, ezek a leghasznosabbak hosszútávon... szükséged lesz még egy eszközre... (én cipész árt használok erre a célra) az eszközzel kivájod a betűket/számokat/kifejezéseket, max fél centi mélyen.

A következő lépés: na innen kétfelé válik az út :)

1.) (egyszerűbb) kifested valamilyen sötét színű körömlakkal.

2.) (problémásabb) ehhez szükséged lesz egy vékony fémrúdra, valamire, ami rosszul vezeti a hőt és megfoghatod vele a fémrudat, és egy öngyújtóra/gáztűzhelyre/egyéb erős hőforrásra: Megfogod a fémrudat a konyharuhával/egyéb ideiglenes hőszigetelővel, felforrósítod, és szép sorban, pontonként sötétre égeted a fát a kivájt helyeken :) a végén az egészet átkened egy kis lakkal és kész is :)

2010. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!