Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik játékboltban tudok...

Melyik játékboltban tudok venni Oujia táblát?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy ilyen helyeken lehet beszerezni és nem szeretnék ilyen boszi izében vásárolni.. lehetőleg az eredeti William Flud félét keresem.. olyasmit amit a hasbro is árúsít.


[link] , ilyesmit.


2010. nov. 14. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
ott biztos nem !!!
2010. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy ott lehet-e vagy nem hanem hogy hol lehet kis országunkon belül.
2010. nov. 14. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
:D boszi izé :D Jaj besz@rok a nevetéstől!Meg játékbolt.Figyu!Ez nem játék dolog!Megidézel valakit,nem küldöd vissza a szellemvilágra akkor be is dilizhetsz.Szerintem ne erőltesd. :D :D
2010. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ajándékba menne.. amúgy tudom
2010. nov. 14. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
először azt hittem gúnyolódó kérdés...
2010. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

A 3-as, a 4-es és az 5-ös termék.

2010. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem illik gúnyolódni itt. Úgyvélem azért kérdezek itt hogy választ kapjak. Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 15. 21:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de ez nem az amit keresek. Mi a Különbség az Qouijja és az Oujia közt? Nem látszik sok különbség de mégse értem. Nem gúnyból kérdem,nehogy megint valaki ezt gondolja,a válaszokat előre is köszönöm.
2010. nov. 15. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
rendelj neten.
2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, még ha játékboltban kapható is, nem ott kéne venni, hanem rendes helyen. 'rendes hely'... na igen:D de érted... ez tényleg nem játék.

Bár nem is lehet túl olcsó egy eredeti. Ja, hát kérdés, hogy használatba is lesz-e véve vagy csak dísznek. Mert ha használni is akarják, akkor minél eredetibb kell, az tutira 'biztonságosabb' is meg minden.

2010. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!