Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy fejleszthetném a mágikus...

Hogy fejleszthetném a mágikus adottságaim? (nem a 0-ról mert van pár képességem, lent)

Figyelt kérdés
Például kicsit tudok jósólni és 10-ből 8-szor kitalálom mire gondolnak az emberek.
2010. nov. 13. 00:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En is tudom mire gondoltok hogy ez egy szaras :P
2010. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer helyre pontosan megálmodtam a kutyusunk halálát, 2 hónap múlva hazahoztunk egy németjuhász-rotwejler keveréket(egy napja volt hátra) az körberohangászott és elkapta a pici kutyát, szerencsére a orvos megmentette és felépült.

Akkor egyszer apukámmal próbáltam gondolatot olvasni.

És egy/két perc után , már szinte üvöltött a fejemben egy hang, a szó amire gondolt. Aztán megkérdeztem, hogy erre gondolt-e és igazam lett. Másodszorra nemsikerült, gondolom mert már erőltettük.

Volt még, hogy anyukámnak nagyon rossz kedve volt (ekkor még kisebb voltam) és bejött a szobámba ledőlni. Én ott ültem mellette és egy idő után elkezdtem elképzelni, hogy "energiát" adok át neki. 10 perc után fülig érő szájjal még mindig a sötétben megkérdeztem, hogy jobban van-e és hogy érzett-e valamit és meglepődve mondta, hogy tényleg így volt, és hogy sokkal jobban van.

Az aurákról is elmélkedtem sokat és elkezdtem gondolkozni rajtuk sokat. Ezeket színekben láttam és ezekhez jelentéseket párosítottam.(sárga-boldogság)Hétről héte újabb színeket próbáltam ki és végül már elég jól is működtek, arra amire akartam őket használni.Ezzel egy időben volt egy kövem, amit mindig gondoztam. Később mikor csak a tenyerembe raktam, elkezdett bizsergetni, szinte égetni, de nem úgy, mint a tűz, hanem kellemesen és pozitívan.

Azóta önhipnózissal foglalkoztam, de újra elkezdtem ezeket az adottságokat megismerni.

Ha találok valami használhatót akkor majd küldök linket.

És ha szabad tudnom nemed?korod?és tudsz-e angolul?

16/fiú és tudok angolul

2010. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
gyakorold magadon.
2010. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kezdj el energiákkal foglalkozni.

Bevezetésképp egy Reiki I-es egy jó oktatónál mindenképp előre visz.

2010. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
irj uzeneted es elmondom pontosan :)
2011. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!