Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy fejleszthetném magamat...

Hogy fejleszthetném magamat gitár szólózásra (többi lent)?

Figyelt kérdés

1éve gitározok, most vettem 1 drága erősítőt (nyári munkából lett meg rá a pénz), és elkezdtem tanulni a Megadethtől a Tornado of souls-t ( http://www.youtube.com/watch?v=hkS461EjPCk ), de a soloja nem megy :S Az ilyen könnyebb szólókat lejátszom mint pl a nothing else matters, meg az one összes szólója, de ez nem megy :S Tudnátok adni vmi tippes oldalt, vagy adnátok ti tippeket, hogy mit gyakoroljak, hogy menjen? Azt nagyon megköszönném!

Ja, és ami nem megy az a balkezemmel a gyorsaság, és a solo első 20másodpercét nagyjából letudom játszani, addig amíg a nyújtások jönnek (22es másodperc).


2011. aug. 26. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha dobsz egy msnt mondok pár dolgot
2011. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kvrdani@hotmail.hu
2011. aug. 26. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:

írd le ide is pls :D

nekem is ez a problémám :/

2011. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adjál te is egy msnt
2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy furán fog hangzani, de nekem nincs xD
2011. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
skype vagy valami csak van
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
e-mail nem jó?
2011. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy msnt.
2011. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én két éve gitározok és majdnem az összes rock metal technikát elsajátítottam,a megfigyelésem az hogy az összes szólónál a kis és gyűrűsujj gyengéje a hátrány (hiába tudsz jó riffeket nyomni de a sebességhez erős ujjak kellenek) ezeket a legato technikával tudod gyakorolni ha már gyorsan megy akkor érdemes a skálaalappúra ráállni ha azis jól megy akkor Arpeggiok stb stb az Arpeggiokat azért szeretem mert ha megtanulod jobban tudsz közlekedni a gitár nyakán.Ezek csak saját megfigyelések :)
2011. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És szerinted ebből értett valamit szerencsétlen gyerek?:)
2011. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!