Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jól tettem ,hogy megtosztitott...

Justice80 kérdése:

Jól tettem ,hogy megtosztitottam és szenteltem a lakást ?

Figyelt kérdés

Üdv !

Kedves sógorom felesége és családja azon ügyködik,hogy szét válasszanak a feleségemtol!(Több 20ev)!

A keresztelő miatt elkövetett tetteik miatt sem vagyok rájuk kíváncsi ,(kisfiút kivéve ) de a sógor asszonya mitt legfőképp ! Érzes egyszerűen benne a rosszat ,gonoszsagot ,demonikusat ,utalatot stb ! Egyszer nézett rám úgy a kedves Bojlernè ,hogy abba minden benne vont ! Sok mindenen átmentem ,sokmindent láttam ,tapasztaltam ,de ennyire erős negativitast ami ebbe a nèmberben benne van ,ilyet még sose ! A leány anyja a fő mufti (Lucifer nè) A feleségem egyszer egy héten átmegy a keresztfiat meglátogatni ,de vagy előtte vagy utána mindig ereztem valami belső rosszat és nyomást a lelkemben. Ilyenkor mindig kotekedett velem az asszony ! Néha néztem is ,hogy mivan ezzel ? feszt ! Már haza menni sem nagyon mertem ! Szóval kellő utanajarassal arra jutottam ,hogy rossz szellemiséget hoz onnan és szórja ellenünk az a noszemely az átkokat ! Összefügg mindennel egyébként ,már abból is kiindulva ,hogy nem én lettem a keresztapja a gyermeküknek ! Tőlem tart és erősebb a személyiségem a feleségemtol engem nem tud befolyásolni semmivel ! Most kíváncsi leszek vajon érzi Bojlernè élettelen ,megkeseredett asszony ,hogy munkálkodik ellene q jó ? Nagyon remélem ! Ha olvasod ,mert ugye múltkor is hozzászoltál és kb két szóból levagtam hogy te vagy az komaasszony! Üzenem ,hogy sok sikert a továbbiakban nem fog összejönni a tervetek ! Adok pénzt vegyél életet magadnak!



ma 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Van baj...
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Bojlerné már teljesen kihűlt, így Bojler úr nem tud rá nőként úgy tekinteni, mint annak előtte... újra fel kellene melegíteni Bojlernét.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 jojó nálad nincs az a lenyeg 🤗🙏
ma 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdezönek sürgösen szüksége lenne megint a gyógyszereire, ez már a többeedik tök idióta, értelmetlen agymenése.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 neked meg tisztán látásra fiam !
ma 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyot hibáztál.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a Bojlerné gázos és nem elektromos.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!