Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy átkot szórtam...

Lehetséges, hogy átkot szórtam a macskáinkra?

Figyelt kérdés
Anno, 11 éves koromban volt az első macskánk. Én sosem hittem az átkokban, de egyszer kipróbáltam a macskán, hogy vajon működik e, de nem történt semmi, ám pár hónappal később széttépve találtunk rá. Azóta még öt macskánk volt de mindegyikkel történt valami. Az egyiket elgázolták, három nyomtalanul eltűnt egyet pedig eladtunk. Lehet ebben valami?

ma 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem cica-kompatibilis környéken laktok.

Macska-mán barátnőmék ezt a dolgot (elütés, jajdeszépcicahazaviszem, megcsócsálta a szomszédkutya) rövidre zárták egy ivartalanított benti cicával, kijárás kizárólag kísérettel, cica-pórázon.


Mondjuk a cica eladása náluk nem szerepelt a repertoárban, de nem is tudom az átokhoz kapcsolni, mert ha nálatok valamilyen csapás során elpusztult volna, akkor éppen, hogy jó neki, hogy eladtátok.

Legalábbis a cica érdekében remélem...

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmi ilyesmi nincs, egyszerűen a fiatal macskák, tapasztalatlanságuk okán, eléggé döglékenyek. Bemennek a kutyához, átszaladnak az autó előtt, leesnek a háztetőről, nem találnak haza. Meg vannak átkozva gyárilag, nem kellesz ahhoz te.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nincs ilyen mennyei vagy alvilági informatikai rendszer, illetve felhő adatbázis (Átok.Net), ami figyelné a Földön elhangzó rossz kívánságokat és IP-cím alapján a címzetthez irányítaná, Dévényi Tibor rendszergazda szakmai felügyelete mellett.

A földi random eseményeket matematikai véletlenek mozgatják és minden élőlény csak az evolúció kiskatonája, eldobható, pótolható kis hangyája, a faj szolgálatában.

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
Még ha az elsőt az átok miatt tépték volna is szét, a többi korai halálát/eltűnését akkor sem magyarázza a kísérleted. Így nagy eséllyel az elsőnek sincs köze átokhoz. Csak úgy heppből nem is tudsz átkot szórni.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!