Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol kérhetem hogy átkozzanak...

Hol kérhetem hogy átkozzanak meg mindenféle rontással?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem nagyon hiszek ezekben, pontosabban ha hinnék is akkor is teljesen logikátlan hogy egy halandó ember lenne képes ilyesmire egy másik emberrel, de szívesen kipróbálnám.


Esetleg van ilyen Facebook csoport ahol tényleg hisznek ilyesmikben?


júl. 16. 18:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha igazán erős átkot akarsz, idézz démont és rontsd el.
júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"nem is keresem a bajt mivel nem szeretnék véletlenül én bántani akárkit is"


Látod ez a gond. ha átkot szeretnél akkor keresned kell a bajt. Ugyanis ok nélkül nem fog elérni az átok még akkor sem ha beavatott boszorkány próbálja meg.

Életmódot kellene váltanod ha átkokat szeretnél. Házasságtörés, rosszindulat a környezeted felé, agresszió, gyilkosság, lopások stb. De valóban a démonidézés és egyéb okkult praktikák is sikeresen vonzzák a bajt.


Szóval becsületes, kiegyensúlyozott életmóddal nagyon nehéz komoly átok alá kerülni.

júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"De valóban a démonidézés és egyéb okkult praktikák is sikeresen vonzzák a bajt.



Szóval becsületes, kiegyensúlyozott életmóddal nagyon nehéz komoly átok alá kerülni."



Szóval úgy értem hogy én úgymond megküzdenék egy ilyen démonnal. Kíváncsi vagyok hogy tud e nekem ártani vagy bármi. Sokszor van alvási paralízisem amikor félig álomban vagyok de látok dolgokat viszont nem tudok felébredni. Jön mellé egy ilyen zuhanás érzés is. Én inkább nekimegyek annak amit látok és harcolok vele aminek hatására eltűnik. Kíváncsi vagyok egy ilyen rontás vagy átok hatására jönnek e démonok akkor is amikor ébren vagyok hogy rám törjenek.

júl. 18. 12:53
 14/25 anonim válasza:
Cikázz index nélkül a nagykörúton. Garantált a siker.
júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

12 vagyok.


Csak úgy nem ronthatnak rád. Be vannak korlátozva, nem tehetnek meg bárkivel bármit. Viszont ha utat kapnak menni fognak, és sokat nem fogsz tudni tenni csak nyüszíteni..

júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

12:


Tehát ha úgymond "túl tiszta" életet élek akkor hiába szór rám bárki bármilyen átkot egyszerűen lepattan rólam?


"De valóban a démonidézés és egyéb okkult praktikák is sikeresen vonzzák a bajt."


És ebben az esetben? Ha én megidézem akkor már árthatnak nekem akkor is ha jó vagyok? (Vagy pont a démon idézéssel követek el bűnt)

júl. 18. 14:18
 17/25 anonim ***** válasza:

16


"Ha én megidézem akkor már árthatnak nekem akkor is ha jó vagyok? (Vagy pont a démon idézéssel követek el bűnt)"


Ekkor már árthat, de itt is csak korlátozottan szerencsére. Ha még nagyobb szerencséd van nem is jön démon.


Ne akarj bajt. Nem egy embert szívta már meg.

júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
En es a csaladtsgjsim rendszeresen hasznaljuk az atkokat es mukodnek. Baleset stb. Sokan meg is haltak. Mi se hittunk benne,de mukodik.
júl. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18


Csak azt felejtik el az ilyen jómadarak, hogy az éremnek 2 oldala van és ők vannak a másikon....

júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

én írtam neki privátba.

kérdeztem h küldhetek a fekete mágia mellé képet. letiltott mert azt hiszi h a f@rkamról küldenékpedig nő vagyok és nem trollkodtam.

júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!