Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki összhangba kerül a felette...

Aki összhangba kerül a felettes én-nel és az Univerzummal annak az élete külső szemlélőként olyan lesz hogy szerencsés gazdag sikeres hatalommal bíró ember lesz?

Figyelt kérdés
júl. 15. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudsz nem összhangban lenni velük.
júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A penznek, sikernek, hatalomnak semmi koze nincs a felettes enhez (ha te igy nevezed) - ezek full materialis dolgok.
júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en pedig nem vagyok veluk osszehangba azert is erzem magam rabszolgának
júl. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyesmikben, sem a vonzás törvényében, sem hasonlókban. De vannak az életemben olyan dolgok, amit racionális hozzállással nem tudok megmagyarázni, és nehéz a véletlen számlájára írni őket.


Pont a meditációval kapcsolatban jutott eszembe egy termékötlet, ami még nem létezik. Gondoltam, akkor majd én megcsinálom. De ehhez kellett találnom egy adott tevékenységgel foglalkozó vállalkozót, aki segít. Kb. egy tucat cégtől kértem ajánlatot, de egyik sem tudott segíteni, mert ők ilyet nem vállalnak (illetve egy volt, aki vállalta volna, de ő csak nagytételben, százas darabszám felett).


Aztán azokban a napokban, amikor ténlyeg komolyan gyakoroltam a tudatosság meditációt, szó szerint elémfújt a szél egy random újságot, amiben pont egy olyan vállalkozó hirdetése volt, mint amilyet én kerestem. Fel is hívtam, beszéltünk, el is vállalta a dolgot. Ráadásul itt lakik a közelben, nem kell postáznom neki a félkész terméket.


De volt már hasonló korábban is... én sokszor érzem azt, hogy van valamilyen erő, ami odafentről segíti az utamat. Ez nagyon gázul hangzik, de tényleg így van.

júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen termék? Segit meditalni vagy milyen?
júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg mondjuk Ramana Maharsi életét.
júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!