Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent meditációnál...

Mit jelent meditációnál szemeket arcokat látni?

Figyelt kérdés
Szinte már a legelejétől fogva, szemeket látok amik vagy felnyílnak, vagy becsukódnak. Emberi arcokat, vagy mesebeli,megrajzolt/meganimált arcokat. Ennek tulajdonítsak jelentőséget?
júl. 2. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ez azt jelenti, hogy te valójában nem is meditálsz, hanem egy tükör előtt felváltva pislogsz.
júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Harmadik szem, negyedik ful
júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szikszai.B ***** válasza:
57%
Ezeket hipnagóg jelenségeknek hívják, lsd Wikipedia.
júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért válaszol olyan, aki nem ért hozzá?
tegnapelőtt 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Kezdőnél mélyebb meditációra utal


De nem kell tőle hanyatt esni...

tegnapelőtt 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanis nem az a lényeg, hogy mit látsz, hanem, hogy a csendnek milyen minőségét éled át...
tegnapelőtt 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

Hidd el, hogy ifjabb koromban én is átestem ilyen szélhámosságokon és akkor még nyitottabb is voltam, megtapasztaltam, tudom, miről van szó.

Utólag tekintve szánalmas hinduista üzletszerző átverésnek mondanám.

De a saját károdon kell tanulni....

tegnapelőtt 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Én rendszeresen meditálok

Ahogy látom a kérdésedből ill amit leírtál te még nem rég kezdtél bele a meditálásba.(Javíts ki ,ha nem így van!!!)


Nálam akkor voltak ilyen látomások,hallucináció vagy nevezzük bárminek ,amikor a meditációban kezdő voltam.

Ne tulajdoníts nekik jelentőséget főleg ne meditáció közben ,mert az csak elviszi a figyelmedet egy olyan irányba ,ami zavarni fog a meditálásban.

A meditáció után persze elmélkedhetsz rajat ,de én ennek sem látom értelmét akkor főleg akkor ,ha valami nagyobb magasabb szellemi állapot elérése a cél.

pl:kaivalja.

Ennek a magyarázata az ,hogy egyszerűen szükségtelen ezeknek a megfejtése ahhoz ,hogy elérd ezt a dolgot.Fölösleges és elviszi a figyelmedet a céljaidtól.

Ha nincs ilyen célod akkor is fölösleges ,mert elviszi a figyelmedet a hétköznapi céljaidtól,tevékenységedtől,tervedtől így zavarni fog pl:munkahelyen a munkaközben,otthon az otthoni munkádban,tevékenységeidben.

Ha tanulsz valamit akkor pedig főleg ne ,mert kiesik az a idő ,amit a tanulásra szánsz ,ami miatt ,hogy ezen elmélkedsz.Megfogalmazom máskép.Elviszi az időt,figyelmedet a tanulástól ,amit a tanulásra szánhatnál.

tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerűsítve a válaszomat.

Nincs értelme ezekkel foglalkozni ,mert valószínűleg nincs jelentése ,de tegyük fel ,hogy van te azt ,hogyan fogod ki következtettni ,hogy annak mi az igazi jelentése.Gondolom te sem doktoráltál pszichológiából ill teológiából,vallásból ilyenekből.

Nincsen reális esély arra ,hogy te,én rájövünk arra ,hogy ez mit jelent egy ilyen jellegű szakma nélkül.

tegnap 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!