Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatnám, hogy a...

Honnan tudhatnám, hogy a "kapott" átok működik?

Figyelt kérdés

Többször is jártam úgy (piacokon szoktam árulni) az elmúlt pár évben, hogy cigányok elátkoztak, leköptek. Ezek nagyobb része nem volt jogos, vagy félreértésből, netán a figyelmetlenségükből adódott.


Sosem hittem az ezotériában, mindig jót mosolyogtam egy rokonomon, mikor az aznapi horoszkópját elolvasta reggel és arra terelte a napi eseményeket, hogy végül este bedobhatta az "igazságot", hogy "na ugye, bejött"... Viszont 1 éve szerencsétlenségek sorozata sújt, nagyjából már semmit nem vagyok képes elvégezni, mert minimum egy katasztrófa, csúfos anyagi bukás, vagy betegség lesz a vége. Az elronthatatlan tárgyakat is képes vagyok taccsra vágni. A barátaim elmekültek tőlem, mindenkit elveszítettem a szűk családi körön kívül, anyagilag teljesen nullára íródtam és soha ilyen rosszul nem voltam fizikailag, folyamatos fájdalmak kínoznak (az eredményeim jók), 0-24-ben rosszul vagyok (állandó hányinger, fejfájás, újabban apátia).


Ha valakinek vannak rossz időszakai sem hinném, hogy folyamatosan tart 1+ évig és egyetlen szebb, sikeresebb napja sincs közben. Valóban működhetett valamelyik átok? Ha igen, mit tehetnék, hogy megszabaduljak tőle? Egyáltalán ki képes valóban működő átkot szórni a másikra?


jún. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Minden csak akkor mukodik rajtad, ha hiszel benne. Elkezdesz félni akármi es saját magadnak teremted meg.
jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tulajdonítottam neki jelentőséget egészen mostanáig (tehát nem is hittem benne, nem foglalkoztam vele), amikor is megjegyezte egy kívülálló, hogy ennyire szerencsétlen csak akkor lehet valaki, ha el van átkozva. Elkezdtem utánajárni és valóban sok a hasonlóság.
jún. 15. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor fogd fel úgy ,hogy elátkoztak.

Vetesd le valakivel.


[link]


És hordj mellette ilyeneket

[link]

júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!