Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbáltatok valaha szerelmi...

Próbáltatok valaha szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
jún. 2. 11:11
 1/7 anonim válasza:
33%
Erre én is kíváncsi lennék. Hogy kell létrehozni? Köztünk az érzelem megvan csak hibából rossz lett a kapcsolat. De ha lenne valami mágia amivel meglehet javítani megtenném.
jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem átkozok meg senkit akit elvileg szeretek.
jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ugyanis nem költök pénzt átverésekre.
jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Van ilyen mágia.De ezek a rituálék nem úgy néznek ki mint sok netes hídetős embernél.

Fekete mágia aki ilyen kötést csinál.Erős és addig köti az embert míg fel nem oldják.

jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Nem röhögtetném ki magam.

Azon kívül, hogy úgyis csak átverés, meg bebeszélik maguknak sokan, ráadásul emberileg is jellemtelen dolog, még a gondolat is.

Érdekes, hogy sokan ezt nem is érzékelik, talán épp azért tart ott a világ, ahol tart. Sok a gerinctelen ember.

De én gyerekként jártam párszor templomban, ahol a pap jellemépítő dolgokról prédikált. (Persze, a papok beszélnek sok hülyeséget is, amit meseként kell inkább felfogni és az a pár alkalom nem sokat számított volna.)

Valójában én elfogyasztottam egy fél könyvtárat, az ártott meg sokkal jobban. Valószínűleg azért nem hiszek butaságokban.

jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kelemen Kornél válasza:

1-es miért akarsz egy elromlott kapcsolatot megkötni?

Hogy egy életre rossz legyen mindkettőtöknek? A szerelmi kötés nem fogja megjavítani az amúgy szerelmen alapuló, de rossz kapcsolatot!

jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen amikor a vőlegényem megcsalt és elhagyott akkor rakattam rá.

Visszajött 1,5 hónap múlva, rohadtul megváltozva és működik azóta is. Ennek már vagy 8 éve

júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!