Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? És hogy lehet velük alkut kötni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

ha ebben se hiszel kereszténynek se kéne lenned.

mert az sincs bizonyítva.


fura ez a világ.

jézusban hiszünk szellemben nem.

pedig jézus sincs bizonyítva :)

2010. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Dinye ***** válasza:

Mózes V.könyve 18. rész

10.

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11.

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12.

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

13.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

2010. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
33%
Ne hülyítsétek szegényt! Kérdező: szellemek nincsenek, a szellemidézésben az emberek legutoljára 250 éve hittek komolyan. Persze vannak gyerekkönyvek ebben a témában, de azokat is csak poénból írják. Ha viszont a haverod komolyan ezt mondta, vagy átvert téged, mert tudta, hogy hiszékeny vagy, vagy pedig egész egyszerűen nem komplett.
2010. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
46%
Sziasztok!Én mindenkit lebeszélek erről a dologról!Az ember életét megnyomoritja,nem gondol bele sok ember hogy ezáltal milyen sötét sátáni erőket szabadit fel,mert sajnos van sátán!Amig az ember csak kiváncsi az egészre úgy gondolja nem lehet semmi baja,de miután belekerülsz nem tudsz megszabadulni magadtól!Sajnos az én életemben tapasztaltam rossz dolgokat.Apám egy vidéki munka során belekeveredett ilyen társaságba akik csak úgy kipróbálták,utána pedig gyakorolták néha-néha.Szellemet idéztek,asztalt táncoltattak.Működik a dolog,megdöbbensz hogy mennyire valóságos!DE a szomorú tény az hogy mik e dolognak a következményei:Akik ezt gyakorolták,vagy csak belekóstoltak e dologba,a házastársa elhagyta mindet!A munkájuk megszünt,eladósodtak,nincstelenek lettek,és ma közülük már egyik sem él!Nem természetes halállal haltak meg,30-40-50 éves emberekről beszélek.2 nek halálos autóbalesete volt,12 en rákban haltak meg,1 nek megállt a szive.Sajnos édesapám sem él már,szeptemberben volt 1 éve hogy eltemettük,tüdőrákja volt,egész életében orvosnál sem volt előtte.Hogy ilyen pontos információim vannak az elhunyt emberekről az azért van mert utánajártam a dolgoknak.Ha belekeveredtél a szellemidézésbe és tudod miről beszélek akkor magadtól nem tudsz megszabadulni,de van segitség,csak nem egy egyszerű embertől,és nem különböző spiritisztáktól.Jézus megszabadit,és betölt az ő szent szellemével,és ettől jó dolgok jönnek az életedbe,ezt is személyesen tapasztaltam,Jézus az élet ő a szabaditó! Menj el a HIT GYÜLEKEZETÉBE és te is átélheted az úr szabaditását!
2010. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
39%

Sziasztok!


Hát, először is szellemek igenis léteznek,mégpedig úgy,hogy ami a gondolatodban megszületik és erősen arra gomdolsz,átéléssel nap mint nap,megteremtődik a szellem,attól függ milyen szellemet akarsz jót vagy rosszat.

Az isten is ugyan úgy teremtődött meg,az emberek gondolataiban,majd sok sok idő múlva szinte materializálódott.


Isten nem más mint a CHI,energia és ezt mindenki úgy ruházza fel ahogy neki tetszik,de isten lehet démon is,ha valaki arra használja.


Nem hiába mondják a szakkönyvek,hogy először,szellemidézésnél nagyon fontos a ráhangolódás,meditálás stb.

2010. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Bocsi kedves 6:50-es de az írásodnak kicsit Teleshop utóíze van...nem emgyek hitgyűlibe...Evangélikus vagyok...és a reformáció kimondja, hogy mindenki maga is tnaulmányozhatja a Bibliát...nem kell ehhez templom...egyébként a pappal van a gond...aki kissé erőszakos, de ez nemt artozik ide...

örülök hogy ennyi itt a hívő de ez nem hittérítőportál kérem...

2010. okt. 31. 21:44
 27/34 anonim ***** válasza:

Ide figyeljetek!

Aki szellemidézésről, vagy démonokról beszél, csak őrült:)

Ne félj ilyen dolgokról, a haverod szerintem csak durva tréfát űz azon emberi tulajdonságodból, hogy nagyon hiszékeny vagy.

Ha hiszel Istenben, és Jézusban, tedd azt, ha nem, akkor nem az én dolgom, a Te döntésed.

Aki ezzel foglalkoznak(szellemek, démonok) azok abba bolondulnak bele, hogy hisznek benne, és félnek tőle, pedig nincsenek.

A kisgyerek is fél a bakurásztól, pedig nincs, ahogy szellemek se:)

2010. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

13:13

Az élet legörömtelibb, legszebb, legfurcsább dolgai nem anyagszerűek, nem bizonyithato, nem ragadhatod meg őket a kezeddel. Nem a tapogatható, összerabolható fizikai valóság világába tartoznak. Ők érintenek meg téged, ha megérdemled, vagy ha rászolgáltál.

Te csupán a lelkeddel illetheted őket.

---Vavyan Fable

2010. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Van aki még a szemének se hisz...én a sajét szememnek mégis hiszek nems zellemről beszéle...de találkoztam természettfeletti lénnyel...nem volt angy találkozás...de láttam többször...
2010. nov. 3. 21:10
 30/34 Dinye ***** válasza:

szia

10-31 21:44 kommentedre szeretnék reagálni

ha te evangélikus vagy akkor nem foglalkoznál szellem idézéssel ergo nem vagy az mint ezt az is alátámasztja hogy zavar hogy Isten igéjét hirdetik ahogy te mondottad volt ez nem hittéritős portál hmmm én a helyedben elgondolkoznék azon hogy Jézus Krisztus mit szolna ahoz hogy testvéreidnek azt mondod itt ne terjesszétek az evangéliumot vagy ahoz hogy te szellemeknek akarsz vért adni :(

Keresd inkább az Urat én is csak ezt tudom javasolni és tarts bünbánatot ill önvizsgálatot

Isten áldása hulljon rád

2010. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!