Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? És hogy lehet velük alkut kötni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
16%
Az ismerősöd jól átbaszott, és most röhög a markában a hülye barmon :)
2010. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Ha át is baszott az a szellem, talán az én életemet is megmentette...olyan dologról szólt amiről sehogysem tudhatott a barátom...


Nem fél ő a szellemtől...szereti őt..

2010. okt. 25. 20:39
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
XD
2010. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%

Mi már idéztünk régen szellemet jó sokszor, de így utólag biztos nem csinálnám ,mert nagyon kockázatos és rossz szellemek itt is maradhatnak, akik megkeserítik az élteted, megbetegítenek stb...

Inkább hagyd a fenébe mert rosszul járhatsz!

2010. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenkinek jelenik meg a szellem. Aki mar az elejen hasznot akar huzni belolluk, akkor ne is probalkozzatok. Az ilyesmi komoly dolog es komoly tapasztalatot, tanulsagot igenyel. Sokan elfelejtik kinyitni es bezarni a kort/imat/szermoniat es onnet kezdodnek a bajok. En 3 generacios boszorkany vagyok es tudom mit beszelek. Akinek van tovabbi kerdese, a privat e-mail-emet hasznalja. Koszonettel.
2010. okt. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

szellemidézésre több módszert is ismerek:

-Varázskörök, varázsigék: ez mondjuk sztem egy fos.

-Quiya tábla: ez veszélyes annak aki nem tud bánni vele.

-Asztaltáncoltatás: sztem ez a legviccesebb: van egy asztal, ami teljesen fából készült, semmi szög vagy fém nincs benne. az egyik lábára filctollat kötözöl, vagy szigszalagozol, alá papírt teszel, és nyomatod.

Minden módszernél 3-an 7-en ill. 9-en semmiképpen ne legyetek jelen. bővebb leírást olvashatsz:

quiya: [link]


asztaltáncoltatás: [link]

2010. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Amúgy ha szeretnél kérni valamit, akkor inkább egyből démont kéne idézned. Szellemek nem teljesítik a kérésed.

De a démonidézést nem írom le. nem akarok rész venni a kivégzésedben, még közvetve sem.

2010. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Teleholdkor keresztúton éjfélkor előveszed, és pörgetni kezded. Ha jön meg kell kúrnod, de vigyázz, ha nem áll fel, lekapja!
2010. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
Nincsenek is szellemek! Itt mindenki megőrült ??
2010. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
60%

Remélem a barátod csak hülyít, mert ezek nagyon komoly dolgok. Szerintem menekülj, amíg nem késő! Nem csak a földi életeteket teszi ez tönkre, hanem örök életeteken át szenvedtek majd miatta. Most még van lehetőségetek változtatni. Ajánlom, hogy ismerkedjetek meg a kereszténységgel és Istennel (nem a katolikus egyházra gondolok, szabadkeresztény gyülik is vannak), olvassátok a Bibliát. Egyedül Jézusra van szükségetek. Ő ad annyi erőt és képességet, amennyi nektek kell.Egy szellem nem tudja senki életét megmenteni.

Mi lesz a barátoddal, ha nem ad több vért? És honnan szerzi a vért? Meddig megy el, hogy tudjon vért adni?

Ha ez az egész tényleg igaz, akkor szerintem nem is szellem, hanem démon. A démonok pedig többet tudnak az embernél, persze hogy mond olyat, amit a barátod máshogy nem tudhatna. És ez pont azért van, hogy elhidd, ez a mézesmadzag, mindig nagyobb jelek lesznek és egyre jobban belebonyolódsz. Így megy rá az életed, sajnos.

De a jó hír az, hogy Jézus pont ezért (is) jött el a földre, halt meg és győzte le a halált, hogy ezektől a dolgoktól megszabadítson minket. Szóval a Jézussal kötött szövetség felül fogja írni ezt, a démonnal kötött szerződést. Ehhez az kell, hogy hiszitek, hogy Jézus Isten fia, meghalt a bűneitekért, magára vette a betegségeket, átkokat és feltámadt a halálból. Ezért, ha meghalunk, Krisztussal leszünk a mennyben. Hiszitek ezt?

2010. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!