Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbáltátok már az asztaltánco...

Próbáltátok már az asztaltáncoltatást?

Figyelt kérdés
Ha igen , valaki leírná hogy mi történt és hogyan kell csinálni?-)
2010. okt. 23. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
felejtsd el. komolyan mi probaltuk 10 evvel ezelott 6an. majdnem meghaltam nem vicc. az asztal a torkomhoz nyomodott es nem tudtuk leszedni csak a szeansz abbahagyasaval. 45/F azota hivo vagyok
2010. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
asztalon táncolást
2010. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 18:58

gyenge gyerek

2010. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58

Jaaj már higyem is el.D

2010. nov. 2. 20:10
 15/18 A kérdező kommentje:
Azért az asztalon táncolást is kipróbálnám csini ruhában.-)
2010. nov. 2. 20:11
 16/18 Viki233 ***** válasza:
ha nem hiszed el akkor minek tetted fel a kérdést?
2010. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 20:11

fotóználak is!

2010. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Gyerekek,Ti viccet csináltok egy még fel nem fedezett tudományos tényből!Én magam többször is levezényeltem egy ilyen "asztaltáncoltatást",világos nappal több ember előtt és nem találunk rá értelmes magyarázatot!A katonaságnál sajátitottam el a szöveget,nincs benne semmi hókuszpókusz.Gondolom valami köze lehet a tömeghipnózishoz,csak azt nem értem hogy mi a fene lehet az az erőtér amit hat ember egy asztalt körben ülve,egymás kisujját összeérintve az asztal két lába és a föld között az én szóbeli utasitásomat követve létrehoz,és ez olyan erős,hogy nem lehet lenyomni az asztallapot csak nagyon- nagy erővel,és olyan érzés mintha tömör gumi lenne az asztal lába alatt!

Ha valaki ki akarja próbálni,leirom a módját!Nem lessz "rosszullét,nem fog megpusztulni" senki,szerintem semmi köze a túlvilághoz és a mágiához.Az emberek bioenergiája adódhat össze valahogy úgy hogy ellentétes erőt hoz létre a föld gravitációjával szemben.Nem viccelek srácok,58 éves vagyok,remélem már van hitele a szavamnak!!!

Na,akkor kezdjük:...Hat ember körbeül egy hosszúkás asztalt,úgy teszi rá a kezét hogy a hüvelykujja összeér,a két kisujját pedig a két szomszédja kisujjára helyezi.Így ülnek és "melegitik" az asztalt.Mindenki az asztal közepére néz és próbálja elképzelni,hogy az asztal tényleg emelkedni fog amikor azt a kivülálló hetedik személy mondja.Ő lessz a "varázsló",egy kis bottal a kezében./én fakanál nyelét használtam/.Teljesen mindegy ki vezényel,úgyis sikerülni fog!Úgy tiz perc után asztal hosszabb oldalánál a két ember között legugolva megpróbálja a kis bottal megemelni az asztal oldalát,miközben azt mondja hogy :Emelkedj Asztalkám!!.Többször határozottan,mindenki figyel,nem röhög,és az asztal egyik oldalára megemelkedve úgy fog maradni ha kiveszi a kis botot.Innen már lehet játszani:"emelkedj asztalkám a botig,vagy ereszkedjél lejjebb a botig".Ha ez sikerül és az asztal két lába a levegőben van,észreveszitek,hogy azt valamilyen erő taszitja a földtől.Ez nem vicc!!!Később "emelkedj...erszkedj lejjebb asztalkám!"Utána jöhet,koppantsál egyet,kettőt,hármat stb.Ha működik,valaki a körben ülők közül gondoljon egy számra,mondja meg egy kivülállónak.A "varázsló" kérdezze meg az asztalt hogy névszerint pl. a körben ülő "Pali" hányas számra gondolt,koppantsál annyit asztalkám!!!És annyit fog koppantani,majd visszatér a felemelkedett állapotba.Ezt lehet cifrázni...hányas szám alatt lakik,vagy más számhoz kötődő kérdés...a "válasz"mindig pontos lesz!Valaki esetleg megpróbálhatja lenyomni az asztalt miközben az "emelkedj asztalkám erősebb vagy mint ...vezényszót mondod.Ez igy MŰKÖDIK!!!Hát ennyi.Sok sikert!nem kell varázslóiskola!Tegyetek az asztal lába alá egy gyufásdobozt és lassan ereszkedjen rá az asztal és össze fogja törni!Bármit mondassz az asztal "szót fog fogadni!!!"

Kiváncsi volnék a hozzászólásokra.Ha kell megadható az Email cimem! Üdv mindenkinek!

2011. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!