Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megveszed az EZOTERIKUS...

Megveszed az EZOTERIKUS KALENDÁRIUM 2011-et?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, de vajon érdemes megvenni? Elég húzós az ára egy naptárhoz képest, és mivel 400 valahány oldalas könyvecske, nagyon hordozni sem tudnám... Te megvennéd?
2010. szept. 20. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

No, én meg nem piára meg cigire költök. Tudom, hogy más inkább arra.

Ezek szerint - hál istennek :-) - nem tartozunk egy körbe, semmilyen formában.


Megnyugtattál!


Szia!

2010. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én regényekre, költöm azt a KEVÉS pénzt, nem piára, nem cigire, de nem is ilyen kalendáriumokra. Nem tartozunk egy körbe valóban, sértő a feltételezés, hogy aki nem vesz ilyen nyavalyát (hanem inkább a neten keresi, ha valami érdekli), az már egyből csak káros dolgokra költhet.
2010. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is tudtam, hogy van ilyen, és ha lenne rá, akkor talán megvenném. (Szoktam ún. "nem hasznos, csak nekem" jellegű dolgokat venni, de idén már túl sokszor tettem ezt.)

Jelenleg azt a kevés pénzem, ami nem munkaeszközre, kajára vagy ruhára (azt nagyon ritkán veszek) megy el, könyvre költöm. Szakirodalomra és regényre, amit antikváriumból szerzek meg főleg.


Tehát a kérdésre válaszolva, megvenném, ha lenne rá, mert érdekel.

2010. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kvára nem xD bocs;)
2010. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Némi ingyen piackutatás? Hm? :)


Nem

2010. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem piackutatok. Arra próbálok választ kapni, érdemes-e megvenni, mert szerintem iszonyúan érdekes, DE nagggyon drága és vaskos. Több-e a pro, mint a kontra?
2010. okt. 17. 14:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Hol lehet megvenni?És mennyibe kerül?Engem érdekel a téma,és meg is venném.
2010. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!