Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Belial+Astaroth képes-e...

Belial+Astaroth képes-e megszállni egy felnőtt férfit+meghánytatni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt erős rángatózásra,szemfelakadás,hörgés,+téveszmékre...


Köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszát! :)



#hányás #hörgés #Astaroth #rángatózás,felnőtt férfi
2022. jún. 9. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Általában a nyári fesztiválokon szoktak felnőtt férfiakat megszállni és meghánytatni.
2022. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Figyelj 1. kedves válaszoló,én nem járok évek óta fesztiválokra...Régebben jártam nagyon sok koncertre...Semmi bajom sem volt..


Viszont itthon igen...Nézd meg Yotube-on a következő videót: https://www.youtube.com/watch?v=ECCnhZT9NPY


Rajtam hála Istennek nem jelentek meg ilyen sérülésnyomok,mint Marie Vogel-en,viszont az agresszió+minden igen...

2022. jún. 9. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Skizofrénia vagy borderline jelei lehetnek. Fel kellene keresned egy szakorvost. Már amennyiben a különféle tudatmódosító szerek hatását kizárjuk.
2022. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Démonok/Ősi istenek általában nem szállják meg az embereket, maximum olyan parazitikus entitások, akik pl Belial+Astaroth-nak hazudják magukat.

Mind a kettő eredetileg kultusszal rendelkező közel-keleti isten, akikhez a régi emberek imádkoztak a kereszténység előtt.


De ha a megszállás témába be akarunk menni. Pont hogy a bibliában van arra példa, hogy Jahweh gonosz szellemet küld Saulra, ami megfertőzi Saul elméjét, mert Jahweh szerint Saul elhagyta őt.


És így működnek a modern megszállások a keresztény világban.

1. Keresztény leszel

2. Olyat teszel ami a kereszténység és Jahweh szemében bűn, pl: Elakarod hagyni a keresztény és az ábrahámi vallásokat.

3. Bűntudatod lesz, rosszabb esetben Jahweh rád küld egy gonosz szellemet.

4. Te azt hiszed hogy a gonosz szellemet a sátán küldte, vagy szimplán azért, hogy a bűntudatod megszűnjünk, elmész egy paphoz, aki visszatérít az 1-es pontra. És lám újra keresztény lettél


Szóval ez egy "ördögi" kőr, amiből nehéz kitörni. Pontosan tudom, hiszen keresztény voltam. És ami durva, hogy amit le ír a biblia hogy a Sátán mindent meg tesz, hogy magához csábítsa az embert, én ugyan ezt érzem Jahwetől, amióta elhagytam a kereszténységet. Van is bennem vívódás a mai napig, hogy most a bibliát égetni kell, vagy pedig, valóban egy olyan könyv amit megfelelő szűrűvel érdemes tanulmányozni. Mert hát tagadhatatlanul vannak benne érdekes dolgok, és amióta nem vagyok keresztény vagy Jahweh befolyása alatt, más szemmel értelmezek sok bibliai történetet. Ami a legfontosabb, hogy amin érdemes elgondolkozni, sok dolog ami élvezetet ad az embernek, miért is bűn? - Segítek, nem az!

2022. jún. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen sajnos skizofrén vagyok,2008 óta,viszont keresztény lettem,megtértem,de nagyon nehezen...Voltam minden orvosnál,javult hála Istennek az állapotom,de gyógyszereket állandóan szednem kell...

+ Ez nem hazugság,amiket leírtam,nem szokásom hazudni,senkinek sem..

Semmi bűnt nem követtem el,csak a volt párom tett,sátánistává+az édesanyja...De ez már megszűnt,csak a támadások nem...Mert volt exem,még mindig sátánista...De nem érdekel


Soha életemben nem használtam tudatmódosító szereket,pl kábítószer,drog,és még sorolhatnám,viszont cigizek

2022. jún. 10. 12:49
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam: [link]


[link]


Nem tudom,hogy te egyáltalán szeretném megtérni,vagy jó ez az "állapot"amiben élsz?


Én is keresztény vagyok,mint már említettem,de voltam évekig sátánista...Megtérés még több időbe

2022. jún. 10. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalt tüneteid egyik részét biztos hogy a skizofrénia okozza, általában maradványtünetek lesznek még sikeres pszichoterápia mellett is, ami alapvetően egy átlagos jelenség. A skizofrénia nem gyógyítható de szinten tartható, és tünetmentes állapot is elérhető. És, én a helyedben lehet elindulnék egy neurológiai vonalon is, mert az epileptikus görcsök sem túl természetesek, de ez lehet gyógyszer mellékhatás is (Az antipszichotikumok egy része tud ilyet csinálni ha valaki hajlamos erre).
2022. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre skizofréniával nem érdemes elkezdeni, démonokat kutatni, de persze én nem mondom hogy van lehetetlen.... Maximum nem tudod megkülönbeztetni a valós és a téves tapasztalatokat.
2022. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7.8. hozzászólók,legyetek szívesek ne szabjátok már meg nekem,hogy mit csináljak,rengeteg orvosnál voltam...Köze sincs az epilepsziához..


Én nem foglalkozok démonokkal,csak Jézussal+imákkal,mert már régóta megtértem,viszont az exem,még mindig sátánista...Ő küldi rám ezeket,ha hiszitek-ha nem,téma lezárva.


Nagyon is meg tudom különböztetni azt ami valós,és azt ami "nem"


Nagyon érző lélek vagyok,ennyi.

2022. jún. 11. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az ez és ehez hasonló oldalak tévedésből táplálkoznak, mert hamis forrást a legtöbb esetben salamon kulcsait használják. De a Salamon kulcsai és a legtöbb démonokkal foglalkozó varázskönvy ami magyarul megjelent, az hamis informáciokat tartalmaz, és az ilyen cikkek is.


Bel - Bal- Baal- Beel

Ezek titulusok és egymás szinonimai a jelentése "Úr" Belial, Baal, Bael, Baal-Hadad stb. Azt nem mondom hogy az összes Baal démon-isten egy és ugyan az, mert simán lehet több különbözö démon-isten egyazon névvel De Baal egy Kánaán isten.


Astaroth - Valójában Isthar egy Sumer istennő! (feltehetőleg ő volt a Kánaán Anat is)

2022. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!