Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az elefántok valóban szerencsé...

Az elefántok valóban szerencsét hoznak?

Figyelt kérdés

Arra a fajtára gondolok aminek az ormánya felfelé áll.


miben hoz szerencsét? Vagy hogy?


2010. szept. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsehozónak mondják, de én úgy tudom, nem az a lényeg, hogy felfelé álljon az ormánya, hanem, hogy a fejét is érintse.
2010. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akik hisznek a szerencse hozasukban, azok mind azt allitjak, hogy az ormanyuknak felfele kell hogy alljon. Meg Thaifoldon is ezt mondjak.
2010. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felfelé kell álljon, ráadásul akkor az igazi, ha ajándékba kapod, de nem úgy, hogy Te kéred. Azt mondják, úgy kell letenni, hogy a bejárat felé nézzen, így megóv azoktól, akik rossz szándékkal jönnének a házadba.

Van egy saját történetem, majd eldöntöd bejött, vagy nem:

én is kaptam egy szép nagyot porcelánból, ilyen virágtartónak valót. Letettem a nappaliban a bejárattal szemben. Kettő nap múlva betörtek hozzánk, egyedül voltam itthon, ráadásul égve hagytam a szobámban a kislámpát, mert ha valaki, akkor én igazán félős vagyok. Lényeg, a nappalit kirámolták úgy, hogy én végigaludtam az egészet. Biztos, hogy benéztek hátra is, mert a folyosó és a szobám ajtaja is nyitva volt, de onnan nem tűnt el semmi(családi ház). Na, azóta azért már van riasztó. De én még mindig borsózok, ha csak eszembe jut.

2010. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19:18 azt még hozzátenném, hogy én csak ilyen négylevelű lóhere szinten hiszek ezekben a dolgokban, de azért van teknősöm is. :)
2010. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az elefántoknak nem hoztak. Nézd meg, majdnem ki is pusztultak.
2010. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát persze h szerencsét hoz,főleg ha leszar,vagy belelépsz a szarába:D
2010. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:02



ezt bíztos tapasztalatból írtad.

2010. szept. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!