Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen pentegramma van ami a...

Milyen pentegramma van ami a szerencsét szimbolizálja, illetve szerencsét hoz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A pentagramm ötágú csillag védő szimbólum. MEgvéd a negatív hatásoktól.

Vagy a sátánisták használják valamire...nemtudom pontosan a sátánizmusban nem vagyok járatos:D


De nagyon sok szerencséthozó szimbólum van főleg a Feng shuiban: ülő Buddha, bambusz. Keres rá neten..a google a barátod^^

2010. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]

ebben írnak a pentagrammról, és egyéb szimbólumokról is

2010. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy a pentagramm agai merre mutatnak. Az egyik jo a masik kicsit kemenyebb. De ki az, aki elitel, mert valami jo vagy rossz? Egyik pentagramm sem azert van, mert szerencset hoz. A pentagram 5 agu csillag, ami a 4 elemet szimbolizalja, majd a felso aga a spirit-et (enedet).
2010. okt. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Pentagrammát először Pitagorasz alkalmazta és az öreg matematikus volt,nem mágus....szóval bukta XD
2010. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki ezt irta: "A Pentagrammát először Pitagorasz alkalmazta és az öreg matematikus volt,nem mágus....szóval bukta XD"...

Ne felejtsd el, hogy Pitagorasz elott is voltak nagy civillizaciok a Foldon, csak azok irasai elvesztek. A Pentagrammot joval Pitagorasz elott mar hasznaltak.

2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy történész, de akár így van, akár nem, ez is csak egy szimbólum, és azért találták föl, hogy valamit jelentsen, már hogy tudna öt vonal eléd varázsolni egy 1000 Ft-ost, vagy egy másik ember akaratát irányítani.
2010. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:17

Nem varazslasra lett kitalalva!

Sokan miert horjak a keresztet a nyakukba?

Csak egy halott ember raszegeltek es kesz!

Az is szerencset hoz akkor? Csak egy szimbolum...

es a David-csillag? Az is varazsol? Nem! Csak egy szimbolum.

2010. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:17-es vagyok.

Nem tudom, észrevetted-e, de én pont azt mondtam, hogy NINCS varázsereje a szimbólumoknak.

2010. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!