Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Visszaszáll rám ez a sok...

Visszaszáll rám ez a sok szitkozodás/rosszindulat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy sokat számitógépezek, sokat is játszok….. Játék közben nagyon sokszor előfordult, hogy màsnak rosszat kívántam (nyilván nem ismertem az illetőt) pl”legyél rákos” vagy valami rosszat mert abban a pillanatban feldűhitettem magam, ez ugy maradt abban, hogy keresztanyám egyszer csak mondta” vissza fog szállni” ekkor abba hagytam egy életre a szitkozodást/rossz kivansagot, az a sok rossz most komolyan egyszer vissza fog szállni?
2021. júl. 5. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2021. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem fog. Játek közben hirtelen felindulásból mondod és nem is gondolod igazán komolyan.

A kerdés viszont az hiszel e a karmában? Ha nem nem. Ha igen, valami visszaszál. Ez ilyen

2021. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Az, hogy valaminek van-e karmikus következménye, az épp annyira függ attól, hogy te hiszel-e a karmában, mint amennyire függ az, hogy hat-e rád a gravitáció attól, hogy hiszel-e benne, vagy egyáltalán tudsz-e a létezéséről.

2021. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív vélemény volt egy olyan embertől, aki abban hisz, hogy nem Isten hanem a saját hitünk vonatkozik ránk leginkább. Legyen az bármi. Ha te hiszel a karmában létezik. Ha én nem, nem. Mindössze ennyi. Mert legyen bar a karma ami velem történik ha nem hiszek benne, nem hihetem hogy az.
2021. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Maximum olyan mértékben száll vissza, mint ahogy te cselekedtél. Azaz lesznek emberek, akik dühösek rád, és rosszat kívánnak neked. A cél a kiegynelítődés, nem kaphatsz vissza nagyobbat, mint amit adtál. A kérdés az, hogy mennyit adtál. Ezt pedig csak te tudod.
2021. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a karmában, max abban hogyha az ember szídkozodik, vagy agresszív lesz, akkor az alapjelleme olyan amit a társadalomban önmagát szopatja.
2021. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen helytálló.
2021. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes vagy így fejed veszteni és ilyen jelentéktelen dolgok miatt,akkor ez már önmagában büntetés. Nem lehet valami jó.

Mindenesetre sportszerűtlen volna a létezéstől ha még egyet belédrugna.

Nem bántani szeretnélek,csak rámutatni hogy káros ez a magadnak generált feszkó,szitkozódás,rosszindulat.

2021. júl. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!