Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van közöttetek boszorkány?

Van közöttetek boszorkány?

Figyelt kérdés

Van közöttetek boszorkány ? Ha van kéremszépen adja meg az msn címét privát üzibe mert engem is érdekel a dolog .

De az oldarra is kiírhatjátok az msn címeteket . vagy valamit hogy tudjak beszélni valamelyikőtökkel


ÉRTELMES VÁLASZT VÁROK


2010. aug. 20. 16:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
10%
igen én boszorkány vagyok! tudok teleportálni, tárgyakat mozgatni, és varézsolni,és seprűn repülni... multkor pl.egy békát átváltoztattam egy disznóvá, és mentem a diszkóba, csak nem a megfelelő ruha volt rajtam, mondtam pricc pracc és máris discos ruhát varázsoltam magamra!!! a nevem Bibi Blockberg!!!!
2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
26%
varázsolni*
2010. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
62%

tegnap 18:33

Igen, léteznek boszorkányok.

Igen, a legtöbb ember megtanulhatja.

(Azért csak a legtöbb, mert aki például nem tud beszélni, annak nem nagyon érdemes, meg akinek nincs keze, az sem...)


kérdező: Igen, én például az vagyok. Inkább nem akarom megadni a címemet.


Én csak nemrég kezdtem el tanulni, könyvekből.

Eileen Holland: Boszorkánypraktikák

Innen le is töltheted:

*****


Raymond Buckland: A boszorkányság nagykönyve

*****


A boszorkányok titkos tana

*****


Ez az oldal is hasznos lehet.

www.wicca.hu



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
28%
ŐŐŐŐ Égessük meg :D:D
2010. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
60%

ma 19:43


"60. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a gondolat, a lelkiismeret és a vallás szabadságára. (2) Ez a jog magában foglalja a vallás vagy más lelkiismereti meggyőződés szabad megválasztását vagy elfogadását, és azt a szabadságot, hogy vallását és meggyőződését mindenki vallásos cselekmények, szertartások végzése útján vagy egyéb módon akár egyénileg, akár másokkal együttesen nyilvánosan vagy magánkörben kinyilváníthassa vagy kinyilvánítását mellőzze, gyakorolhassa vagy taníthassa. (3) A Magyar Köztársaságban az egyház az államtól elválasztva működik. (4) A lelkiismereti és vallásszabadságról szóló törvény elfogadásához a jelenlévő országgyűlési képviselők kétharmadának szavazata szükséges."


Magyarországon két ilyen vallásról tudok(boszorkány):

Magyar Boszorkányszövetség

Kelta-Wicca Hagyományőrzők Egyháza

2010. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Harrr ***** válasza:
36%

"A boszorkányok titkos tana

***** "


Ezen fakadtam, a földön fetrengtem.


TITKOS! És benyom egy linket :D


De azért megnézem. A végén még megtanulom :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
48%

nem értem mit kell úgy fikázni az egészet -.-" ti csak válaszolgassatok arra a kérdésre amik "tudományosan bizonyítottak"

nem kérünk szkeptikus véleményt! -.-"

2010. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
26%
Én csak ironizáltam....
2010. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

: tegnap 19:21


Köszönöm a válaszodat . És varázsló iskolát nemtudod holvan ?

2010. aug. 22. 08:28
 20/47 Harrr ***** válasza:
74%

"nem értem mit kell úgy fikázni az egészet -.-" ti csak válaszolgassatok arra a kérdésre amik "tudományosan bizonyítottak"

nem kérünk szkeptikus véleményt! -.-""


Ha CSAK olyan véleményeket vagy hajlandó meghallgatni, amik neked tetszenek, helyeselnek, akkor te egy NAGYON buta ember vagy.


Elolvastam amit írtatok, és a linkeket is megnéztem. Nem hiszek benne, de végiggondolom szépen amit leírtatok. És érdekesnek találtam.


Még mindig nem hiszek benne, de én legalább tudok a kis világomon kívül is gondolkodni. Ugyanis ez visz előre.Nem az elzárkózás, a tagadás.


Ha akarod magadra veszed. De inkább te is gondolkodj egy kicsit másképp, mint eddig. Mindig egy irányba nézni nem egészséges. Elzsibbad a nyakad...

2010. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!