Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan, , iktassam" ki a volt...

Hogyan, , iktassam" ki a volt feleségét?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy volt felesége,akivel van egy közös gyerekük.Azt hiszem szeret engem a barátom,viszont a háttérben folyton érezteti a jelenlétét az exe.A közös gyerekre hivatkozva átjön,hívogatja telefonon (nem csak a gyerek ügyeivel kapcsolatban),közös programokat csinál...A barátom meg nem lát át a szitán,azt hiszi rossz apa,ha nem szakad le a nőről.Mert méghozzá ha olyanja van,a gyerekkel zsarolja...Létezik vmi olyan mágia,amivel lehetne ezen segíteni?Nagyon bánt ez a helyzet,mert azt elfogadom,hogy valamilyen szinten tartaniuk kell a kapcsolatot a gyerek miatt(akit egyébként nem csak ,hogy elfogadok,de nagyon szeretek is),viszont ez már túlzás szerintem...
2010. aug. 14. 09:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,akik megértették,hogy nem a gyerekkel van a bajom...sőt...amikor itt van,játszok vele,és tényleg nagyon jó a kapcsolatunk.Sosem éreztem riválisnak...természetesen.Viszont a nő már más.Nem tudom meddig bírom,hogy a kapcsolatunkban 3 ember él,nem 2 :s
2010. aug. 14. 11:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha olyan a nő, az ő kiiktatásával megtörténhet az is, hogy apukának a gyereket se engedi látni. Mi a fontosabb, a gyerek kedvéért tudomásul venni, hogy van egy ex (veled van, úgyse megy vissza hozzá, mitől félsz), vagy kiiktatni az exet kockáztatva, hogy a gyerek el lesz tiltva az apjától (vagy ellene lesz fordítva)...

Csak az fél, aki bizonytalan a kapcsolatában, ezek szerint te nem bízol a párodban, akkor ennek mi értelme? Semmi.

Nem a te dolgod, hanem az övék, ha a párodnak ez így megfelel, hagyd rá, ha nem lesz jó, úgyis változtat rajta, ha szeret, úgyis veled marad, ha nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, és ha nem szeret, nem kell ahhoz egy ex, hogy elhagyjon...

2010. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
53%
hát én nem élnék "hármasban" egy pillanatig sem . Ez nem választás kérdése , hogy ex -pasi-gyerek , hanem gyomor kérdése.. Van mindennek helye és ideje . Nem is bizalom kérdése ez , hanem pusztán a gerincé . Nem kell ahhoz másik nő vagy bizalom izé hogy megalázzanak, elég bármi hozzá amivel engem vele "kezelnek" . Ha engem a pasi ebben nem vesz tekintetbe , nem tapintatosan kezeli az ügyet velem szemben ,hanem enged ilyen -olyan címszóval az exének , akkor válassza inkáb egyedül ezt a helyzetet én ebben nem vennék részt . Az sem igaz , hogy csak gyerektelen pasit kell emiatt választani, mert az elvált pasik többsége nem ennyire hernyó .Nem a gyereket az anyját meg a pasit meg mindenféle tutifrutit kell figyelembe venni, hanem pusztán önnön magadat , hogy ez számodra mennyire megalázó. A pasi változzon meg és ne te harcoljál egy exszel olyanban, amiben simán veszthetsz is holott ehhez a harchoz neked semmi közöd . Harcoljon az ilyenért akinek hét anyja van ..
2010. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
tyűűha mágiával akarod eltenni a pasid ex-ét akinek gyereke van a pasidtol?ugyérzem ebbe a trioba mindenkinek észhez kéne kapnia.
2010. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez hasznal hogy eltunjon, beken hagyjon valaki, (nem csak exekrol van szo)


Tepj ki ot szal hajadat, kosd osszze oket fekete cernaval. Rakd be egy feher boritekba. A boritek elejere ird ra az ex (vagy akitol meg akarsz szabadulni nevet). Ragaszd le a boritekot, es asd el. Nem kell tul melyen, csak legyen fold alatt.

Az ilyen magai tevekenysegek csak akkor mokodnek, hogy ha egyszer elvegezted oket, soha tobbe ne gondolj ra. Tehat ne vard hogy az elasott boritek mikor hozza meg gyumolcset. Felejtsd el. Majd meglatod, hogy az ex nem fog zavaarni tobbe.

2010. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tokageroch válasza:
Egy tapasztalt bérgyilkos tuti nyerő. :D
2010. aug. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!