Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan, , iktassam" ki a volt...

Hogyan, , iktassam" ki a volt feleségét?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy volt felesége,akivel van egy közös gyerekük.Azt hiszem szeret engem a barátom,viszont a háttérben folyton érezteti a jelenlétét az exe.A közös gyerekre hivatkozva átjön,hívogatja telefonon (nem csak a gyerek ügyeivel kapcsolatban),közös programokat csinál...A barátom meg nem lát át a szitán,azt hiszi rossz apa,ha nem szakad le a nőről.Mert méghozzá ha olyanja van,a gyerekkel zsarolja...Létezik vmi olyan mágia,amivel lehetne ezen segíteni?Nagyon bánt ez a helyzet,mert azt elfogadom,hogy valamilyen szinten tartaniuk kell a kapcsolatot a gyerek miatt(akit egyébként nem csak ,hogy elfogadok,de nagyon szeretek is),viszont ez már túlzás szerintem...
2010. aug. 14. 09:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem,hogy a barátommal már próbáltam erről beszélni,többször is,de lehetetlen.Nem ért meg,és szerinte ez normális így...:(
2010. aug. 14. 09:53
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Azt ugye tudod, hogy ha teszel valami rosszat, azt vissza is kapod többszörösen?


A gyerektől elvennéd az apját? Gratulálok! Neked sose legyen gyereked...

2010. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom nehézségeid vannak a szövegértéssel,már bocs...Nem a gyerekkel van a bajom,őt nagyon is kedvelem,és jó a viszonyunk,hanem a VOLT FELESÉGÉVEL,akit mellesleg nem miattam hagyott el,már külön voltak,mikor engem megismert a párom...sosem várnám el,és nem is akarnám,hogy a gyerekét miattam hanyagolja
2010. aug. 14. 10:03
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Elhagynám a férfit! Akkor talán rádöbbene milyen buta.
2010. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
A gyerekhez hozzátartozik a volt feleség is, drágám, mert ő neveli. Majd ha lesz gyereked, te is megtudod, mit jelent...
2010. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én értem,hogy valamilyen szinten kell tartani a kapcsolatot,meg hogy pl felhívja,ha beteg a gyerek,vagy áthozza és megiszik egy kávét...nem ezzel van a baj...De mikor a szerelmi bánatával meg hasonlókkal is a páromat traktálja,és rendszeresen sms-t küld meg ilyenek,a gyereküktől totál független dolgokról,az már szerintem egy kicsit túlzás...
2010. aug. 14. 10:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne iktasd ki sehogy. Ez a párod ügye. Ha ő így látja jónak,akkor ne szólj bele. Ha neked nem tetszik,akkor keress másik pasast!
2010. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Mégis hány éves vagy? Tudtad, hogy van gyereke és elvált, ha nem tetszik, keress egy független pasast.
2010. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
66%

Én nem fogok ilyeneket írni, mint az előzők! Ők nem jártak ilyen cipőben, ezért nem is tudják reálisan látni a dolgokat!

Én végigcsináltam ezt és nehéz volt.

Ha kitartó vagy és szerinted megéri, előbb-utóbb abbahagyja az ex a játékait. Nálunk ez jó 1,5-2 évig tartott. Most már nyugtunk van.

Kedves Válaszolók! Ez nem a gyerekkel kapcsolatos, hanem hogy az ex egyszerűen nem bírja elviselni, hogy a volt férjének új kapcsolata van. Neki(anya) lehet, de az apának nem! Félreértettétek a kérdést. Remélem, Ti nem kerültök ilyen helyzetbe, mert tényleg nagyon-nagyon sok türelem kell hozzá, és sajnos, elég sok fájdalommal jár.

2010. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
66%

egy cipőben jártunk!

A barátomnak van egy kislánya az előző kapcsolatából.a nőnek rossz kedve van mindig át akarta hivni kávézni a barátomat,meg mindig hivogatta.amikor a nőt ejtette az uj pasija akkkor is a barátomhoz fordult.szerencsére mára már megmondta a barátom hogy ha valamit akar,vagy csak beszélgetni,akkor ne hivogassa,nem megy át hozzá.jöjjön ő ha akar,de nem lesznek ketten,mert neki van élettársa,és nem akar félreértéseket!

remélem neked is sikerül rendezni ezeket:)

2010. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!