Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudhatnám meg, mi a...

Hogy tudhatnám meg, mi a valódi nevem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
*+ezt a
2010. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Nikitta145 válasza:

Szia!

Ez a téma is érdekes.(igaz a kérdésedet kifejtheted volna már először is bővebben)

Nos, ahogy az előttem szólók mondják, több könyv is feldolgozza ezt a témát(csak hogy én is mondjak egy példát; Skrupulus Fondor). A lényeg, hogy valóban több kultúrában is megjelenik az az eszme, hogy a "név" tudása hatalmat jelent a másik fölött. Több író is feldolgozta ezt a saját kis világába beépítve, amik így minimálisan hitlesek. (Véleményem szerint nem érdemes csak egy könyvre alapozni, vagy, hogy hallottam ezt meg azt. Egyszerűen kutatni kell a kultúrákban és összeegyeztetni.Legalább is első lépésben ez lenne a legésszerűbb cselekedet.)A bibliában is valóban megjelenik a valódi név téma, tehát ha nem olvastál még bibliát érdemes elolvasni. Szerintem az embernek először is a saját tudására kell alapoznia és saját magának kell, hogy utána nézzen a lehetséges rendelkezésre álló forrásokból.

Ha jól emlékszem, amikor én kutakodtam ebben a témában összevetőlegesen, arra jutottam, hogy három "neve" van egy embernek.(És ezzel nem arra célzok, hogy; Kovács "Koko" István vagy James Mcgregor Perry)

Ha gondolod, írj nekem üzit és még e-mailban beszélhetünk erről.

2010. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
igen, három neve: Kis Jakab, 32 (éves).
2010. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!