Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudhatnám meg, mi a...

Hogy tudhatnám meg, mi a valódi nevem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:25
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
inkább tanulj.
2010. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Loveless c. anime jutott eszembe xD (mert ugye ott a szülei a srácnak a Ritsuka nevet adták,és a valódi neve Loveless) de am erre én is kíváncsi lennék :D
2010. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, te félreértettél valamit.

Az ókori egyiptomi mitológiában volt hagyomány az, hogy az istenek tudták egymás valódi neveit,amivel mintegy hatalmat is szereztek az illető fölött.

De emberekre ez nem vonatkozott.

2010. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
26%

nézd, én pápai béla vagyok. apám is pápai béla . a nagyapám nem volt béla de pápai volt.most megkérdeztem apámat h mi az igazi nevem, és elárulta h az igazi nevem Varga Tóni .


Szerintem kérdezd meg te is apádat.

2010. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Minden régi kultúrában szokás volt ez a név-hatalom dolog. Jól tudod a sámánok is képesek voltak megmondani ezt a valódi nevet: látták a személyt, illetve kommunikáltak az ősök szellemeivel illetve az adott nép segítő szellemeivel.

Nem tudok ilyen rítust, de tudom, hogyha választasz egy saját nevet, azt valódivá teheted magad számára.

2010. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
0%
nincs jobb dolgod?
2010. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
hmm szüleid tudják az igazi neved, éshatalmuk van feletted. van ebben valami o.O
2010. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Eragorn ^^
2010. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
77%
Véleményem szerint meditálj sokat, akard tudni a technikát ami megadja a választ, de ne próbáld elképzelni azt, és majd egyszer a közeljövőben a szemed elé vetődik valami írás a semmiből ami megadja a választ.
2010. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Elképesztő.

Már-már az az érzésem, hogy ti magatok is elhiszitek tömérdek ostobaságot...

2010. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!