Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudhatnám meg, mi a...

Hogy tudhatnám meg, mi a valódi nevem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:25
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
21:58 - Azt hiszem, félreértettél. Annak van hatalma fölöttem, aki ismeri a valódi nevem. Attól, hogy tudom a sajátomat, nem változik semmi. Csupán kíváncsi vagyok rá.
2010. júl. 30. 22:02
 12/43 anonim ***** válasza:
64%
21:53 XDDD
2010. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
63%

Ebbe a témába nem vagyok nagyon otthon.

Habár érdekel és szeretnék mindent megtudni.


Akárhogy is van egy olyan érzésem, hogy olvastad az Eragon című könyvet.

Igaz ^^?

2010. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
87%

Bartimaeus trilógiából vetted ezt a baromságot? :)

[link]

2010. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
80%
az emberi hülyeség már határtalan :)
2010. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
67%
Az embereknek ugyanaz a valódi neve, mint amit születésükkor kapnak.
2010. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
83%

Előre leszögezem nem hiszek a témában, de imádom olvasni ezeket a könyveket. Leköt, mint egy jó regény. :)

Sokban is leírták, igen, ha tudják a neved, akkor hatalmuk lehet feletted, de arról szó nem volt, hogy van egy másik név is. Nem az igazi nevét árulták el anno a harcosnak (stb.), így nem tudták átállítani a "sötét oldalra", vagy megölni. Nem egy ilyen témával foglalkozó könyvem van, és eddig mindig ezt olvastam.

Viszont (boszorkányos könyv), azt írta, hogy megtalálhatod a boszorkány neved, rengeteg meditáció meg mit tudom én már milyen blabla szerint. Nem kevered véletlen?

2010. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olvastam semmilyen könyvet, legalábbis ezek közül egyiket sem. Bizonyos kultúrákban mindenkinek volt a neve, amit használt a mkindennapokban, és amikor elérte a felnőttkort a sámán megmondta neki a valódi nevét, amit csak annak volt tanácsos elmondania, akiben maradéktalanul megbízot, a már leírt okok miatt.
2010. júl. 31. 10:59
 19/43 anonim ***** válasza:
62%

És mi az akadálya, hogy ezt te is megtedd? Írsz egy levelet a Сибирь-sámánnak, (mert odautazni elég körülményes lenne...) mondjuk ilyen formában:


"Kedves Сибирь-sámán! XY vagyok Magyarországról. Ezt a nevet anyakönyvezésem során kaptam. Miután szeretném megtudni a valódi nevemet, szíveskedjen elárulni azt nekem. Mivel annak van hatalma felettem, aki ismeri a valódi nevemet, kérem, hogy az azt tartalmazó levelet kizárólag tértivevényesen küldje meg a címemre, nehogy illetéktelen kezekbe jusson!

Fáradozását és segítségét előre is nagyon köszönöm!


Tisztelettel:


XY

2010. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
84%

Nos, a "Szigetvilág varázslója" könyvekben van olyan, hogy a szereplőknek van valódi neve, meg a köznapi. De a valódit ott is adja valaki.


Amúgy meg "Heréket majszoló" ROFL.

2010. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!