Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tudnék találni egy tényleg...

Hol tudnék találni egy tényleg nem átverő médiumot?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne beszélnem a férjemmel,mert nem tudok túllépni a halálán,és úgy érzem,hogy ha tudnám,jó helyen van,és ha megmondaná,mit csinálok jól vagy rosszul,megnyugodnék.Ha tudtok kérlek segitsetek, a hülyeségtől pedig kiméljetek,köszönöm!
2010. júl. 20. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sztem nem fox találni. Mindenki csak le akar húzni pénzel sajnos. Szerintem inkább egy pszichológusra lenne szükséged. Ha nincs rá pénzed beszélgess egy pappal, vagy az édesanyáddal, anyóssal, bár kivel. Az a lényeg, hogy sokat beszélj. Ki kell beszélned magadból a fájdalmadat. hidd el, túl lehet rajta lenni. Sosem fogod kiheverni teljesen, de tovább tudsz lépni. Nekem is meghalt a férjem, 2 kisgyerekkel maradtam egyedül. 3 és 5 évesekkel. Én miattuk léptem tovább. Most sokkal jobban vagyok így 4 év után. habár néha még mindig nagyon fáj, muszáj túllépnem rajta. sok sikert :)
2010. júl. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező.


Sajnos a kérdésed paradoxon. Aki vállalja neked hogy elhúnyt pároddal felveszi a kapcsolatot, az mind "átverős".

A nem átverősök nem vállalják. Azt is leírom miért.

A szellemi énünknek a földi élet csupán egy állomás. Ez után a szellem (tudat) folytatja az útját "odaát". Ebbe beleavatkozni szigorúan tilos. Egy-egy szeánsz alkalmával (tételezzük fel hogy gyakorlott ember végzi) mi emberek beleavatkozunk egy nagyobb rendbe, és a saját akaratunkat kényszerítjük egy, a dolgát azóta is végző és az útját azóta is folytató tudat fejlődésébe. Erre nincs jogunk, és nem is tudjuk elképzelni, hogy ezzel pont a szerettünk feladatát lassítjuk, fejlődését akadályozzuk.


Ezért ajánlom neked hogy médiumot elhunyt-idézésre ne keress. A párod járja az útját, teszi a dolgát továbbra is, nem szabad megakadályozni ebben.

Két dolgot tanácsolok neked ami tiszta forrású és nem avatkozik be az asztrálsíkba.


Az egyik az, hogy elalvás előtt kérd szívből a párodat hogy álmaidon keresztül vegye fel veled a kapcsolatot és üzenjen. Pár nap múlva ez működni fog, csak kitartónak kell lenned. Ezzel nem a te akaratoddal avatkozol be az ő világába, hanem megkéred őt, hogy amennyiben van rá lehetősége, ő vegye fel veled a kapcsolatot. Vezess álomnaplót! (füzet, toll az éjjeliszekrényen, és reggel azonnal írd le az álmodat)


Ezenkívül van egy fiatalember, akivel én még sohasem találkoztam, csak követem a sorsát, ő egy teljesen egyedi módszert alkalmaz a "látásra" amivel nem avatkozik be. Nem tudom hogy ilyen dologra vállalkozna-e, de a számát priviben meg tudom adni. (Egészbiztosan te is hallottál már róla, de itt most nem akarom hirdetni)

Ő nagyon tiszta forrás, azthiszem 10 000 forintba kerül egy találkozás vele.

Ismétlem, nem találkoztam vele még soha, csak olvastam a modszerét, ezáltal biztosan tudom mondani hogy nem kókler és nem avatkozik olyan dolgokba mint a legtöbb látó.

Ha ez érdekel, dobj egy privát üzit, megadom a honlapja címét és eldöntheted te is hogy megér-e egy próbát.


Az álmos dolgot viszont feltétlenül ajánlom. Ingyenes és hatékony.


Őszintén kívánok neked erőt hogy el tudd fogadni a párod elvesztését.


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Amerikában...minden Amerikában történik...lásd a filmekben.
2010. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendes médiumok nincsenek, egy pszihológus vagy terapeuta viszont segít.....nekem is segített mikor a dédim meghalt.
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.boszorkanyszovetseg.hu

Itt igazi boszorkányok vannak, akik meg tudják idézni a férjedet, és tudsz vele beszélgetni.

2010. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
04.14es!Hogy tudtál túllépni?És ami a legjobban érdekel,a gyerekeknek hogy mondtad el?Én is érte élek,ő ad minden erőt nekem,és rettenetesen sajnálom,hogy nem tud úgy felnőni,hogy van apukája,mint más gyerekeknek.
2010. júl. 20. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Mivel ilyen nem létezik, sehol. Ne légy már buta.
2010. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Tév úton jársz...

A halottak lelkeivel nem lehet beszélni, örökre elvitték őket. Ettől csaló minden médium! Vigyázz!

2010. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pszichológus szart se ér. Elvárják, hogy rögtön vigyorogj, mikor meghalt valakid, szart se értenek a fájdalmadból, mert akinek nem halt meg senkije, az nem is értheti:S

Keresd meg a Magyar boszorkányszövetséget!

2010. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!