Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelenthet az hogy ha...

Mit jelenthet az hogy ha maszírozok valakit nagyon forró (min.40-50 fok os) lesz a tenyerem?

Figyelt kérdés
Mellesleg sokszor a talpam csak úgy a semmitől bemelegszik annyira hogy csak úgy tudok elaludni ha betakarom vizes törőlközővel. Ez valami elektromos túltengés vagy ezotéria? Vagy mi?
2010. júl. 19. 19:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
"mármint a talpam,tenyerem forrósodása nem újkeletű dolog" Leírtam hogy ezt írtam a 2-3 éves dologra, tehát nem most nyáron kezdődött ez, és nem azt írtam hogy 2-3 éve ismerem a dőzsölődést
2010. júl. 19. 22:36
 12/23 A kérdező kommentje:
22:29, miért olvasol ezotériát? Ennyire kissebségi érzésed van és kell valaki,valami aki miatt okosnak érezheted magad?
2010. júl. 19. 22:38
 13/23 A kérdező kommentje:

22:25

"Mellesleg sokszor a talpam csak úgy a semmitől bemelegszik annyira hogy csak úgy tudok elaludni ha betakarom vizes törőlközővel. Ez valami elektromos túltengés vagy ezotéria? Vagy mi" Ezzel eggyüt szólt a kérdés, tehát vagy te vagy a figyelmetlen, vagy így könnyeb volt válaszolnod

2010. júl. 19. 22:39
 14/23 BlackSword ***** válasza:
Azt huiszem te nem érted/nem akarod érteni azt, amit írtunk... Nem azt írtuk, hogy most tudtad volna meg, hogy van ilyen, hogy surlódás... Azt írtuk, hogy a tárgyak 2-3, de 100 és 1000 évvel ezelőtt is surlódtak... és már akkor is hőt termeltek... Energia nem vész el, csak átalakul... Van pl a helyzeti energia, ami a legkevésbé, és leglátványtalanabbul van kimutatva... De minden testre hatnak bizonyos erők, általában kettő biztosan... A gravitáció, és egy vele azonos erővonalú és azonos nagyságú, de ellentétes irányú tartóerő... A padlón hagyott könyvre, a csillárra, és mindenre... Erő nem keletkezik, és hő sem... Ha nagy fémcsatos övet hordasz, az meg felmelegszik egy idő után... A fémnek jó a hővezető képessége... Ha nem hiszed, kérdezz meg egy szakembert... Elvezeti a tested hőjét is... De had ne kelljen különböző példákkal dobálózni... Mindennek van racionális -a valóság talaján mozgó- válasza... Nem kell mindenhol varázslatot látni...
2010. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mert meleg vagy :)
2010. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez valami betegség, szóval inkább takarodj orvoshoz, és ne menőzni próbálj a különleges képességeddel. Mennyi hülye ember van mostanában. :S
2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem is fordulj orvoshoz. Ha testileg minden rendben van, akkor menj agytúrkászhoz!
2010. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Beszélj erről bioenergetikusokkal, vagy Reiki oktatókkal.
2010. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Aki nagyon koncentrál a masszírozásra, és ezzel úgymond gyógyítni akar, előfordulhat hogy a természetgyógyászokéhoz hasonló ENERGIA elkezd áramlani a lábon keresztül felszívva és a tenyér felületén átadva a gyógyítandó felületnek..
2010. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

csak irigykedtek,elárulom. :D

Nekem a kezem szokott de nem meleg,hanem HIDEG lenni,akármit csinálok :D

Megmértük hőmérőel,és 15fok volt a leghidegebb :D

2010. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!