Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mindkét tenyerem életvonalán...

Mindkét tenyerem életvonalán van egy elég nagy szakadás. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyumnak is ilyen a tenyere, és még viszonylag fiatalon súlyos infarktusa lett, azóta se épült fel :S De nem akarlak ijesztgetni, igazából nem tudom, mennyire van ezzel összefüggésben...
2010. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

általában súlyos betegséget jelent.. vagy halált. általában! most ettől nem kell bepánikolni:) nem 100% hogy nálad is ezt jelenti.

bár azért bennem megállna az ütő ha az én életvonalam lenne ilyen..

2010. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

volt egy balesetem 2 évesen.

újraélesztettek,vérátömlesztést kaptam.

lehet ez a múlt jele is?

2010. aug. 1. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint, szerintem lehet annak a jele, mert nem tűnik el a törés később se...
2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem is lehet, bár akkor a törésnek a vonalad elején kell lennie. mert ugye nem mindegy hol van.
2010. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pont a vonal közepén. a szakadás kb.1 cm mind a kettőn.

majd folytatódik a vonal nagyon sokáig.

tennék fel róla képet de nem tudom hogyan kell.

2010. aug. 1. 23:26
 7/11 A kérdező kommentje:
és most 31 éves vagyok.
2010. aug. 1. 23:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, hogy a nagyszüleid (apai és anyai egyaránt) meddig éltek, és a négy évszámot átlagolod, akkor NAGYJÁBÓL megkapod, hogy meddig fogsz élni (sokat változhat, de általában ez az átlag +/- 5 év az élettartamod, ha nem halsz bármilyen erőszakos halált) az életvonal általában ezt az időtartamot írja le. Ennek a közepe 80 évnél ugye a 40. életéved, valószínűleg ekkor érheti ez a törés az életedet... ez NEM MINDENKÉPPEN BETEGSÉG vagy halálkozeli élmény, lehet akár egy depressziós időszak, vagy egy olyan időszak, amikor "szem elől téveszted a céljaid", szóval nem kell nagyon megijedni. Az én életvonalam pontosan mutatja azt az időpontot, mikor a vőlegényemmel találkoztam, és az előtte lévő depresszív időszakot is (ott majdnem teljesen elhalványul).
2010. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

anno egy nagyon régi könyvben azt olvastam ez hirtelen,korai halál.

nem a haláltól félek csak annyi dolgom van még,babát szeretnénk a párommal,stb...

de a válaszok alapján úgy érzem sajnos ez a törés a jövőre vonatkozik.

ez elszomorít...

2010. aug. 2. 00:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Hátha sikerül felvidítanom: több rokonom is eljár már sok sok éve egy jósnőhöz, akinek idáig szinte minden jóslata bevált (az arány: kb. 10-ből 9). Ezen felbátorodva kíváncsiságból elmentem én is. Az én életvonalamon is vannak kis szakadások, elágazások, olyan, mint egy vasúti pályaudvar, rá is kérdeztem, hogy korán halok-e meg. Erre azt mondta a jósnő, hogy nem jelenti ezt. Meg fogom érni a 70 éves kort. Kalandos életem lesz, ennyi.
2010. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!