Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelenthet az hogy ha...

Mit jelenthet az hogy ha maszírozok valakit nagyon forró (min.40-50 fok os) lesz a tenyerem?

Figyelt kérdés
Mellesleg sokszor a talpam csak úgy a semmitől bemelegszik annyira hogy csak úgy tudok elaludni ha betakarom vizes törőlközővel. Ez valami elektromos túltengés vagy ezotéria? Vagy mi?
2010. júl. 19. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
A természet-gyógyászoknál szokott ilyesmi előfordulni, valamilyen gyógyító energiád lehet. Érdemes lenne egy komoly szakemberrel megbeszélned.
2010. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. A talpamnál meg a tenyeremben, főleg az ujjaim végén. Nem tudom, hogy mitől lehet.
2010. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Dörzsöléskor hő keletkezik.
2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
"Dörzsöléskor hő keletkezik." Nem újkeletű a dolog ,2-3 éves, ezért már utánna néztem. 1. a családtagjaimnak nem ilyen forró a keze, 2. a talpam mivel dőrzsölődik lefekvéskor?
2010. júl. 19. 20:37
 5/23 A kérdező kommentje:
mármint a talpam,tenyerem forrósodása nem újkeletű dolog
2010. júl. 19. 21:00
 6/23 BlackSword ***** válasza:
Pusztán annyi, hogy két nem sima felület amikor elmozdul, elcsúszik egymáson, akkot fellép a tapadási surlódási erő, ami hő formájában jelentkezett az volt a fölös energia... Egy másik ilyen a nem takarékos égő... a cucc energiafelhasználásának kb 80% kiesik, és hő formájában távozik... Ha nem hiszed, este lekapcsolás után fogd meg a villanykörte üveg részét... 2-3 évvel ezelőtt is volt... A fizika szabélyai nem olyanok, mint az adózásé, hogy minden kormány megváltoztatja... 2-3 éve is surlódott
2010. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
"Ha nem hiszed, este lekapcsolás után fogd meg a villanykörte üveg részét" Tehát a talpam azért forró lefekvéskor mert lépkedtem a szőnyegen 10 percel azelőtt?
2010. júl. 19. 21:36
 8/23 A kérdező kommentje:
" 2-3 évvel ezelőtt is volt" szerintem te nagyon de nagyon félre értetted amit írtam......
2010. júl. 19. 21:38
 9/23 BlackSword ***** válasza:
Akár dörzsölődhet a szőnyeghez is... Miért lenne ez olyan meglepő? Meg ha nem tűnt volna fel enyhén nyár van, meg hőség... De simán lehet érproblémád is... De nem vagyok orvos, ezt nem tudhatom...
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 BlackSword ***** válasza:
Az, hogy ketten is félreértettük, talán abból adódik, hogy nem fogalmaztad meg rendesen... Senki sem gondolatolvasó, de távgondolatolvasó meg méginkább nem...
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!