Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Több kérdést akarok feltenni,...

Több kérdést akarok feltenni, válaszoltok, de csak normálisan?

Figyelt kérdés

mivel óránként csak egyet lehet ezért több kérdésem is lenne!

1. aki nem hisz a dologban és csak másokat néz hülyének nem veszi komolyan és csak a hülyeséget mondja ,az miért nézi a topic-ot

2. köszönt már-e szellem tőlled lefekvéskor (tőllem igen :S

és vissza is köszöntem)

3. egyszer a barátomat direkt ,mert roszban voltam vele

szellemetidéztem és ráküldtem mondtam neki ,hogy a barátomnak fizikai fájdalma legyen jó nagy (persze akkor össze voltunk veszve). és másnap eltörte a lábát ,mert futott és nem bírt megálni és beleesett egy jukban a mezőn :S ,de már megbántam. véletlen vagy valós?

még mindig üldözi az a valami? :S


2010. júl. 14. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2. Nem még nem volt velem ilyen, de többször is volt olyan,hogy a lelkem kilépett a testemből lefekvést követően....majd hajnaltájt visszatért és azt álmodtam meg amit a lelkem látott.


Nézz utána az alvási paralízisnek, és ne az "asztrálsíkos" baromságnak, mivel feltételezem előbb fedezte fel az orvostudomány ezt a jelenséget, mint álom és valóság közti határ, minthogy az ilyen misztikus médiumok leírták ezt az egészet abban a formában. Mindenben mást látnak, okot keresnek, csak nem a valóságban. Elfogadtak egy elméletet, amelynek nincs bizonyítéka, és az alapján próbálnak bizonyítani dolgokat. Jajj elnézést, a bizonyíték az, hogy: "Miért ne létezhetne? Nincs ellene bizonyíték." De ha én most kitalálom, hogy az angyaloknak fekete farok lóg a homlokuk közepéről, az csak az én kitalációm, fantáziám. Ez mind ugyan úgy mások félelmeiből és fantáziájából táplálkozik. Nekem nem hinnéd el, mert tudod hogy hülyéskedek. De sajnos sok embert meg tud győzni valaki félelemből (mint az alvási paralízisnél a succubus), vagy egyszerűen elmebeteg jó szónoki képességekkel.


Aki írta a választ:

1. én is sokat röhögök az itteni hülyeségeken, és szeretek vitatkozni dolgokon. Nem veszekedni, és pocskondiázni, hanem vitatkozni, beszélni róla, hogy ki miért gondolja azt, amit én máshogy gondolok.

2. Nézz utána te is az alvási paralízisnek, én is átéltem már ilyesmit, és nem hiszek a szellemekben. Annyi féle dologtól lehet hallucinálni... Szerintem még az orvostudomány se ismeri mindegyik okot. Már ha stresszes vagy és nem aludtál egy ideje, attól is előjöhet.

3. Véletlen, emellett szerintem pszichopata vagy.

2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1) Nem tudom de már rohadt idegesítő -.-" én se megyek a divathoz meg ami nem érdekel. És ha nem írom oda akkor folyamatosan jönnek a hülye válaszok, ha odaírom h normálisat akkor kb az első 3-5. Biztos van mindenkinek véleménye de jó lenne erről leszokni -.-"


2) Tőlem még nem de hiszek bennük.


3) Nem biztos, hogy véletlen volt...attól függ, hogy sikerült-e megidézned a szellemet.

2010. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nemtudom milyen barát lehetc ha ilyet kivánsz egy barátnak ha rosszba vagytok.am nemhinném hogy szellemvolt oda teszem hisuek benne de köszönt nekem vki közel bele a fülembe ese sötétben hogy szia .én nem köszöntem vissza.am meg inkább álmaimban voltak érkes dolgok nem gyakk egyszerü álmok föleg amikor kisseb voltam..volt amikor igazi angyallal beszéltem az álmomban
2010. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ gyerekek sokat segítettetek :D

ám ak még nem volt ugy a barátom inkább haver vagy még az sem ,mert mondott pár olyan dolgot néha ami nem tetszett meg minden :D

kösz mindenkinek! :)

2010. júl. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!