Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban a...

Mit jelent az, ha álmomban a víz alatt normálisan kapok levegőt és lélegzem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
nekem is hány ilyen gyönyörű álmom volt..meg sokat repültem,és mikor felébredtem irtó nehezen értettem meg,hogy mi az,hogy nem tudok repülni,meg víz alatt lélegezni?!Szerintem ilyenkor abban az állapotban vagyunk,mint halálunk után..
2010. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamiféle visszaemlékezés a magzatkorra. Vagy csak sok mesét nézel.
2010. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
9%
Szerintem hallá fogsz változni :)
2010. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
valószínű azt,hogy a nehéz életkörülményeid ellenére is meg tudod állni a helyed az életben.nem könnyű ezt megmondani mert az álmokat elsősorban egyéni szinten kell értelmezni.
2010. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
a halvacsorád átvette az irányítást
2010. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy végtelen hülyeségeket álmodsz, ha berúgva belealszol az akváriumba és a szűrőn keresztül veszel levegőt...
2010. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy a következő életedben hal leszel
2010. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a víz alatti légzés és a repülés mindkettő a korlátoktól való szabadulást jelenti.

"szabad" mint a madár... szokták mondani.

Én is sokat repülök vagy úszom álmomban, nálam ez azért van, mert sokszor érzem magam bezárva vagy korlátok között... és legalább álmomban szabad lehetek. És mivel az agy az álom során regenerálódik és kikapcsol ez egy logikus dolog is.

2010. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Milyen elmések vagytok néhányan. :) Mesét már nem nagyon nézek, koromnál fogva. Viszont abban lehet valami, hogy a nehézségek ellenére megállom a helyem. :) Egy családanyának valami ilyesmi szerepe van.
2010. máj. 7. 13:36
 10/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem vagyok álomfejtő, de a saját "hülyeségemet" szívesen hozzátenném az előbbi okosságokhoz.

Nem tudom itt most sem elmagyarázni, sem bizonyítani, de az emberek egy kisebb része az előző életeit (vagy azok egy részét) nem a Föld bolygón élte le, hanem máshol. Ezek közt konkrétan van olyan, ahol értelmes halak éldegéltek. Elég sokan emlékeznek ilyesmire mély hipnózisban és az elnyomott emlékek is néha áttörnek a gáton (pl. álom képében).

Nem kell emiatt aggódni, majd meglátjuk előbb-utóbb, hogy az igazság melyik oldalon van.

"Ma még csak tükörben, homályosan látunk, akkor majd színről színre. "

2010. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!