Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Több kérdést akarok feltenni,...

Több kérdést akarok feltenni, válaszoltok, de csak normálisan?

Figyelt kérdés

mivel óránként csak egyet lehet ezért több kérdésem is lenne!

1. aki nem hisz a dologban és csak másokat néz hülyének nem veszi komolyan és csak a hülyeséget mondja ,az miért nézi a topic-ot

2. köszönt már-e szellem tőlled lefekvéskor (tőllem igen :S

és vissza is köszöntem)

3. egyszer a barátomat direkt ,mert roszban voltam vele

szellemetidéztem és ráküldtem mondtam neki ,hogy a barátomnak fizikai fájdalma legyen jó nagy (persze akkor össze voltunk veszve). és másnap eltörte a lábát ,mert futott és nem bírt megálni és beleesett egy jukban a mezőn :S ,de már megbántam. véletlen vagy valós?

még mindig üldözi az a valami? :S


2010. júl. 14. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha kihangsúlyozod, hogy normális választ vársz, akkor te is sejted, hogy nem teljesen normális a kérdés sem. Az ellenvélemény is vélemény.

2. Nem, és nem is hiszek a szellemek létezésében.

3. Barátnak nem kívánnék fizikai fájdalmat semmiképp sem. Ezzel nálam a sérült elme kategóriába soroltad magad.

2010. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Engedd meg, hogy mindenkinek véleménye legyen, mert demokráciában élünk, és ez egy szabad véleménynyilvánítást engedélyező oldal. Máskülönben a vallás kategóriába is írnak hitetlenek, azokat miért nem szekálod? Nem tilthatod meg senkinek hogy véleményt alkosson, még ha az nem is egyezik meg a tieddel.

2. Nem

3. Véletlen

2010. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez az ő dolguk. Meg kell tanulnod szelektálni a számodra hasznos infókat, és elviselni, ha valaki számodra elfogadhatatlan választ ad.

2. Nem.

3. Nem hiszem, hogy idéztél szellemet, de a hiteddel megnövelted annak az esélyét, hogy a "barátoddal" valami rossz történik. A barát szó azért idézőjeles, mert rosszat kívánni még a kevésbé kedvelt embereknek sem illő, nemhogy annak, akit szeretsz. Ezzel magadat minősítetted le.

2010. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem szellem még nem köszönt de nem is hinném, hogy fog.(Ettől függetlenül nem állitom azt hogy nincs se azt, hogy vannak szellemek). A barátodnak (megjegyezném senki senkinek ne kivánjon rosszat) van aki szerint visszavág, szerintem baleset. Véletlen egybeesés. Örülök, hogy megbántad, igy te is tudod, hogy többet másnak ilyet ne kivánj! Nem hinném, hogy továbbra is üldözni valami.Minden jót!
2010. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. nem tudom,

2. tölem nem.

3. nincsenek veletlenek. Nem tudom, hogy mennyire hatott a te kivansagod a törtentekre, de a szandekod nem volt jo, es szerintem ez is befolyasolta, többe vagy kevesbe. Nem tudom, hogy meg mindig üldözi-e valami vagy nem. Szerinted rendjen van, ha ezutan is igy csinalod, hogyha valakivel rosszban vagy, akkor rosszat kivansz neki, a masikra hat, es utana megbanod? Ha szerinted nem, akkor javaslom, hogy csinald mashogy, pl. rögtön azutan, hogy a rossz gondolat eszedbe jutott, akkor is ki lehet javitani, es meg nagyobb jot kivanni neki. :) Az ezoterikus dolgok es tapasztalataim szerint is az a jo, ha jot kivansz, jot teszel, mert az rad is majd igy hat vissza. Egyebkent megkerhetlek, hogy kivannad nekem a szamomra legjobb eletet, gyerekeimmel, a nekünk legjobb hazat a nekünk legjobb helyen, tarsammal, sok lehetöseggel, joletet, boldogsagot, jo egeszseget, szeretetet? Köszi. :)

A Neked legjobbakat es sok szeretetet kivanok Neked!

2010. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
53%

Na szóval...

Mindenki azt csinál amit akar..ne várd el másoktól, h egy véleménye legyen veled. Mindenki más, tehat kulombozik a velemenyunk is. Ne sertegesd, vagy ne haragudj egyes emberekre csak azert mert nem ugy latnak egyes dolgokat, mint te. Szerintem valaki meg egy ellesegnek sem kivan ijen...(de nem vagyunk egyformak:P)...ha mar itt tartunk nem kellett volna odaaird h "baratomra haragudtam", mert az nem barat aki ijet kivan egy baratjanak akire epp haragszik..de te tudod...nekem meg nem koszont szellemm, es nem is koszontem meg vissza neki..;))...


Ijen kerdeseeket ne ir tobbet, ha nem akarod leegetni meg ennel is jobban magad..

2010. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

1. Pusztán azért nézi meg,hogy beszóljon a másiknak.....ezek az emberek ritka taplók.


2. Nem még nem volt velem ilyen, de többször is volt olyan,hogy a lelkem kilépett a testemből lefekvést követően....majd hajnaltájt visszatért és azt álmodtam meg amit a lelkem látott.


3. Egész véletlen, de az agyad úgy dolgozza fel,hogy te vagy a felelős. Hajlamosak vagyunk a furcsa megmagyarázhatatlan dolgok mögé misztikumot bebeszélni. Lásd: ember+ ismeretlen= Isten (remélem nem bántottam meg ezzel senkit)

2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
44%

1: mert szeretek röhögni a hülyeségen

2: vizsgáltasd magad ki, mert ez nem számít normálisnak, nem véletlenül anyuci volt, csak kómásan feküdtél?

3: nem szellem volt hanem a tudatalattid.

2010. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
48%
Már hogy a fészkes francba ne lennének véletlenek?
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:
100%

1) Voltak már érdekes válaszok rá... De szerintem nem taplóság az ellenvélemény... Végtére is a véleményed a véleményemről olyan, mint a fenékeden a luk (bocsi a vulgáris szóhasználatért, de a példa megköveteli)... Naszóval az van neked, nekem, mindenkinek... De senkit nem érdekel a másé...

Egyébként meg el kell fogadnod, hogy másoknak más a véleményük...

2) Van benne valami, hogy esetleg te voltál már kómás, és csak beképzelted... Ezzel nem nézlek hülyének... Csak megréfáltak az érzékeid... Bárkivel előfordulhat... Ha köszönnek, hát köszönök... Volt gyerekszobám... Meg alapműveltség... Legyen az szellem, vámpír, Bodri kutya, betörő, vagy az öcsém...

3) Eddig nem is lenne veled gond... Itt viszont elástad magad... Barátnak ilyet kívánni... Milyen barát vagy Te??? (A jólneveltségem miatt veszek egy nagy levegőt, és csak ennyit küldök el, de van véleményem... De hát első pont...)

2010. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!