Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek is tökéletes a...

Szerintetek is tökéletes a sátánisták 11 törvénye? Miért nem tartja be mindenki?

Figyelt kérdés

1. Senkinek se adj tanácsot, csak ha megkérnek rá!


2. Ne beszélj másoknak a gondjaidról, hacsak nem vagy biztos abban, hogy igazán hallani akarják!


3. Ha másvalaki birtokán tartózkodsz, mutass tiszteletet, különben ne menj oda!


4. Ha a birtokodon egy vendég bosszant, bánj el vele kegyetlenül!


5. Ne közeledj senkihez szexuálisan, hacsak meg nem kapod tőle az erre felhatalmazó jelzést!


6. Ne vedd el, ami nem a tiéd, hacsak az nem terheli a másikat annyira, hogy megszabadításért kiált!


7. Ismerd el a mágia hatalmát, ha sikeresen alkalmaztad vágyaid eléréséhez. Ha tagadod a mágia létezését, miután sikerrel használtad, mindent elveszítesz, amit szereztél!


8. Ne panaszkodj olyasmik miatt, amikkel nem vagy kénytelen foglalkozni!


9. Ne árts kisgyerekeknek!


10. Ne ölj nem emberi állatot, kivéve, ha rád támadnak, vagy ha élelemre van szükséged!


11. Amikor közterületen jársz, ne háborgass senkit. Ha valaki téged háborgat, szólítsd fel, hogy hagyja abba. Ha tovább háborgat, pusztítsd el!


2019. aug. 3. 14:14
1 2
 11/14 ******?! ***** válasza:
0%

Milyen magyarázatot akarsz tőlem? Allergiás vagyok a magyarázkodásra... Ha nem tudod értelmezni, hogy hogyan kapcsolódik a szöveg többi részéhez, miért az én problémám? Ha valamit nem tudsz az te problémád!

Egy kis segítség:

"Persze ezeket sem árt felülvizsgálni, de nem ám megerősítési torzítások mentén, hanem kellő önreflexióval."

-->> Én nem vagyok gép, hogy kívülről szemléljem magam.

Sajnos nekem az önreflexió nem megy, nem tudom kívülről vizsgálni önmagamat.

2019. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 WiVi86 válasza:
100%

1. Mágia igenis működik. Ha tagadod a mágia létezését nem vagy igazi sátánista. Az csak marháskodás. Hagyd akkor abba!

2. Igazi sátánista nem fog odamenni és legyilkolászni mindent,és mindenkit,aki az útjába kerül, nem tetszik és legyilkolászni. Akkor problémái vannak fejben.

Viszont, ha valami felbosszantja rászáll és nem ereszti...

3. A sátánizmus egy ateista jellegű vallás. Filozófiai alapokon nyugszik. Az ellenszegülők a kereszténység és a zsidó hit ellen vall. Nem Isten és Jézus létezése ellen!

4. Nem lúzerekből áll eme ősi, kellőképpen agyoninzultált vallás. Egyszerűen választott egy vallást, amit közelebb érez magához. Amivel asszimilálódni tud. Nem kellene ártatlan embereket súlyosan megbántani.

5. Az a vallás melyik, ami embert áldoz? Tudtad,hogy a kereszténység áldozó típusú?!?! Tudtad létezik történelem óra is?!? Nem kellett volna végigaludni! Akkor talán most nem a ketteske (?) (fáradt és ideges vagyok a számoláshoz) számú válaszoló tette fel a viseltes kérdéseit.

6. Ne rágalmazd, amíg nem tudod bizonyítani, mert beperelhetnek. Rossz esetben!

2019. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 WiVi86 válasza:
100%

Többet legjobban a Scythec.hu oldalon tudtok olvasni. Jó hosszú olvasmány, de megéri. Csak azok álljanak neki olvasni, akik érzik magukban az elszántságot.

Én csak szabadidőmben tudom,de mindig el-elolvasok egy-egy részt.

Márcsak a brillírozó írás miatt is.

2019. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Ezen törvények a LaVey-i sátánizmusban vannak megfogalmazva. LaVey egészen átformálta a sátánizmus fogalmát. Magát a sátánizmust reformálta.

És hogy miért nem tartja be mindenki? Az emberek többsége más vallásokban hisznek. Bizony aki nem tudja belátni, hogy ezen törvények a mindennapi élet egyszerűvé tételét szolgálják. Csak a többség egyből negatívan kezeli ezeket a törvényeket...

2019. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!