Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit csinálhatok ebbe a helyzet...

Mit csinálhatok ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy évek óta tartó fejfájásommal és alvászavarommal eljártam egy energiagyógyászhoz, akinek nem akarom leírni itt a nevét, már két éve kezelt engemet, havi 130 ezer Forintért. De a probléma az volt, hogy nem bírtam a munkát az alvászavarral és a fejfájással, hogy kifizessem őt. Feltettem egy hirdetést az internetre, hogy kölcsönre lenne szükségem. Jelentkezett egy Moksony Csaba és egy Jose Gerad nevezetű ember. Csináltattam az energiagyógyászommal egy tarot kártyás sorselemzést, az jött ki a kártyából, hogy Jose Gerad al üzleteljek, mert a másik ember nagy kötözködne velem. Ez a Jose Gerad először elkért tőlem, 275 € t transferwisen keresztül, majd 600€ t western unionon keresztül. Mikor megkapta a 600€ t azt mondta, hogy nem kapta meg csak a pénz felét és hogy írjak a western union supportnak, emlékszek hogy írtam pár levelet a supportnak, de lassan vàlaszoltak és az volt a bajuk, hogy magyarul írtam. Végül Jose elkérte a western union jelszavam és emailem. Majd még kért 4125 € t hitelbiztosításként. Ezt egy erstés hitelből megoldottam, majd Jose azt mondta, hogy a tranzakció nem sikerül valami miatt, ezért elkérte a visual cryptogramomat, azt mondta, hogy azért, hogy auditot csináljon a vezetőséggel, hogy miért sikerül a tranzakció. Majd valaki megpróbált 800€ t levonni a számlámról 8 óra múlva egy Pascal Affokpofi nevű ember számára. Jose azt mondta, hogy nem tudja, hogy miről van szó. Persze közben rengeteg levelet írtam az energiagyógyászomnak, mert úgy éreztem hülyeségbe vezetett bele. Majd elmentem a pszihiátriára, hátha kapok valami anyagi támogatást a problémámra. Végülis az energiagyógyászom azt mondta, nekem, hogy a kezelései nélkül vissza fogok esni és idő és pénz lesz míg visszahoz arra a szintre. Végülis emiatt a pszihiátriáról, gyorsan haza akartam jönni, öngyilkossággal fenyegetőztem, ha nem engednek haza. Egy kis zárt osztály után hazaengedtek. Jose Gerad még kért 575 € t Togóba, mert azt mondta, hogy a baj, valószínűleg az, hogy a pénzt xof valutanemről nem váltották át euróra. Az energiagyógyászom azt mondta, hogy össze vissza hazudozok neki, hogy a pszihiátrián vagyok, meg emailenként felszámolt 20 ezer forintot, hogy én a pénzügyeimmel zaklattam őt, azt mondta, hogy míg,ki nem fizetem azt a pár millió Ft ot addig nem kezel engemet. Miután hazaengedtek a hiányzás miatt kirúgtak a munkahelyről, majd depresszióba estem amiatt, hogy vissza fogok esni a kezelések nélkül. Kifizettem még az 575 € t Togóba western unionon keresztül, de az átutalás úgyse sikerült. Azt mondta Jose, hogy a bankjában kell létrehozni a felhasználómat, ahol legkisebb hitelszámlára utalható összeg 60.000€. Ezért kért még 6800€ a bankkártya és a papírok szállításával együtt. Szóltam a gyógyászomnak, hogy nem tudom megszerezni azt a pénzt, végülis a gyógyászom, minden szarrágó fösvény baromnak lehordott, rendőrséggel fenyegetett, katonatisztekkel.


Mondtam Jose nak, hogy csak 1200€ m van azzal el lehet e intézni, azt mondta hogy igen, de kiderült, hogy mégsem. Megkérdezte, tőlem, ha bizonyítanám a barátaimnak, a hitelszámlámat akkor megadnák e a maradék pénzt, mondtam neki, hogy nem valószínű. Megkaptam a weboldalt bnibxq(pont)com elküldtem pár embernek a felhasználómat, azonosítóval, jelszóval, pin kóddal együtt. Pár nap múlva figyelmeztetett Jose, hogy valaki a bank weboldalát feltörte a felhasználómon keresztül, és megkérdezte, hogy elküldtem e valakinek a jelszavam azonosítom pin kódom valakinak. Mondtam elküldtem pár embernek. Azt mondta, hogy a pin kóddal azonosítókóddal nagyon könnyű feltörni a bankot, és ezért még bónusz pénzt kér. A lényeg, hogy elbuktam az erstés törlesztőhitelt és depresszióba estem. Jose azt mondja, a transzfer link az aktiválással generálódik, mikor mikor megkérdeztem tőle, hogy a bank weboldalá miért 2019.06.03 kor hozták létre. És miért nincs rajta semmi látogatás. Azt mondta, hogy lehet az a valaki hekkelte meg aki megszerezte wu jelszavam és cryptogramom, mert az ő számítógépe jól vèdett, azt mondja lehet meg van hackelve a pc m. De depresszióba estem öngyilkossági gondolataim vannak.


2019. jún. 20. 05:32
1 2
 11/14 MadSeal ***** válasza:
Hoax, ilyen nem létezhet, alapból 1000 sebből vérzik a sztori. Ez valami fura regényrészlet koncepciója akar lenni, vagy mi? De ha igaz belőle akár 5% is, fordulj rendőrséghez, körzeti orvoshoz és pszichiáterhez ebben a sorrendben.
2019. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, léteznek ennyire idióta emerek?
2019. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy ha ez az egész sztori nem egy kamu, akkor hogyan tud valaki kicsalni ennyi pénzt és, hogy nem kapja el a a rendőrég. Ha a western unionon keresztül utalt, meg kellett adja, hogy kinek küldi a pénzt, névvel, címmel stb. Ha kártyás utalás történt akkor ott a bankszámla szám alapján megint azonosítani lehetne. Nem értem, hogy tudnak annyi embert becsapni, lebukás nélkül. Sajnos egyre többet hallani, hogy áldozatul esnek idős emberek.
2019. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

:D


Hát ez jó volt.

Bár elég értelmetlen, de azért egynek jó.


Remélem, senki nem dől be egy ilyennek.

Akinek ennyi pénze van, annak nincs szüksége hitelre.

2019. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!