Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerelmi kötés házilag?

Szerelmi kötés házilag?

Figyelt kérdés

Szerelmi kötést szeretnék,vagyis inkább azt,hogy az illető adjon jelet magáról,felhívjon stb...

Tud valaki ilyet?

A jósnő azt mondta,hogy elég erős a szál közöttünk,szerinte nem kell kötés.De én megpróbálnám!

Segítene valaki?


2010. jún. 15. 11:16
 1/6 anonim válasza:
17%
ezeken olyan jókat röhögök mindig..
2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgotok van elég , ha rá gondolsz.Ha nincs közös dolgotok, bármit köthetsz bárhova.
2010. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én igazán nem akarlak megbántani a hited miatt. De nem ezek miatt fog kialakulni, vagy éppen nem kialakulni köztetek semmi. De ha mégis és én tévedek? Akkor nem jobb ha az természetes módon alakul ki? Tehát nem avatkozol közbe? Tudod, nem igazi szerelem, ha nem önként van! :) Ezen gondolkozz el! :) További szép napot neked! :)
2010. júl. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész

nem is nagyon értettem...

Badarság

2010. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Aggódó Szerelmes!

Bemásolok neked ide egy bejegyzést, szerintem mindig ez legyen a szemed előtt. Arra kérlek, h ezt szó szerint hidd el és ez nektek is szól emberek! Az élelmes önjelölt csillagjósok, gyógyítók kihasználják a nyomort, amiből ők meggazdagodnak. Hiszékenyek- hozzátok a pénzt, ígérek nektek is. Hajrá!


Itt az ígért beírás:


"A szerelmi kötés beleavatkozás a másik ember szabad akaratába! Ha csináltatsz is, soha nem fog szeretni igazán, csak melletted lesz, de lehet, hogy közben a lelke mélyén gyűlöl, csak nem tud szabdulni a kötés miatt.

És a másikat a háta mögött megkötni, mint egy kutyát, vagy egy kis házikedvencet, mert a nő éppen nem bír a birtoklási vágyával, szerintem ez egyszerűen undorító. "


Hidd el. hogy ez igaz!

2011. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!