Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki ismer olyan jóst, akivel...

Aki ismer olyan jóst, akivel ha jósoltatok egy évre előre, és mondjuk a 10 % felett nem jön be amit jósolt, vissza adja a pénzt? (Mert, csak akkor hiszem, hogy biztos csak a dolgába! ) Adja meg az elérhetőségét!

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jós nincs,aki visszaadja a pénzt,és beismeri,hogy tévedett! Ha nem teljesedik be a jóslata,akkor majd ad rá valamilyen magyarázatot,amit a hiszékeny ember bevesz.
2010. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Olyan jós nincs aki garanciát vállal, mert a dolgok történését mindig a te döntésed változtatja. Ők azt tudják megmondani, hogy ha így folytatod akkor mi várható.

Egyébként meg olyan jóst keress akihez nem kell bejelentkezni! Mert ha jós, akkor úgyis tudja, hogy megyek, nem? :)

2010. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%

Ez a lényeg:

"a dolgok történését mindig a te döntésed változtatja"

De ez érthető nem? Ha nem, sajnálom.

2010. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%

Ilyen erővel azt is mondhatnád neki, hogy láthatta volna előre, hogy vissza kell majd adnia a pénzt. Ha nem látta, akkor nem jól jósolt, vagyis nem érdemel pénzt.

De mondok valamit:

Régebben, amikor én beiratkoztam agykontrollra, az volt a "szokás" illetve az ajánlat, hogy ha nem vagyok elégedett, visszaadják a pénzt. Nem kérte vissza senki.

2010. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%
Pl. Olvasd el és próbáld ki a Jóskönyvet (Ji-King), utána nem teszel fel ilyen kérdést.
2010. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet is csak egy kretén magyar találhat ki.
2010. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és mivel bizonyítod h nem jött be amit mondott?

Mert ugye nekem bizonyíték kell nem ígéret :D

old spice


Egyébként onnan tudod, h nem kamu: h mondod neki nézzen rá a múltadra is és meséljen.

h igazat mond akkor a jövő is valószínű igaz.

De nem 100%

2010. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz ien hulyesegekkel, szelhamossag az egesz....
2010. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!