Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt hozzáértő kártya jós?...

Van itt hozzáértő kártya jós? Lenne kérdésem!

Figyelt kérdés

Kérdésem hogy lehet megnézni a cigány kártyában ha valakinek iker gyereke születik?


A másik kérdés hogy lehet megnézni cigány kártyából ha már nem él az illető?


Illetve az is érdekelne hogy azt hogy lehet megnézni ha valakinek vannak képességei?


nekem már jól megy a jóslás csak ezeket nem tudom hogy kell megnézni,és megköszönöm ha valaki segít.:)


2015. jan. 17. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kártyajós vagyok.

Nincs semmi más dolgod, mint elküldeni a bankkártyád összes létező adatát, aztán majd jósolok neked.

2015. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy kártyajós, lennének kérdéseim.
2015. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Légyszíves csak komoly ember válaszoljon.......


tőlem lehet kérdezni privátban ha jósoltatni akarsz..:))

2015. jan. 17. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Jósolj rólam.
2015. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DarkLantern ***** válasza:
Tudok jósólni kártyából, de csak a tarotból. Cigány kártya más tészta (nekem legalábbis). A tarotban van olyan kártya ami utal a gyerekszületésre (a többi kártyát figyelembe véve lehet tudni), de konkrétan az ikrekre nincs kártya (egyéb kártyákkal húzva meg lehet tudni). Ha halott valaki azt szintén a kártyalapok kombinációjából lehet tudni és abból hogy érzed (eldöntendő kérdéskre ott az inga). Ha vannak képességei azt úgy tudod megnézni ha neked is vannak pl.:érzed az auráját hogy erősebb, vagy ott az inga ami ugye tud igen vagy nem választ adni a kérdésre hogy van-e képessége az illetőnek.
2015. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

DarkLantern

köszönöm azt is szívesen megtanulnám ha gondolod és ha tudnál oktatni engem írj köszönöm.:))

2015. jan. 17. 21:54
 7/8 anonim válasza:
Én hivatásos kártyajós vagyok. Szívesen válaszolok kérdésekre privátban.
2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezt mind meg lehet nézni.

ha már nem él valaki, azt lapkombináció mutatja,főleg a jövő sorban: halál+lelkész. Halál+özvegyember/asszony


A gyermek születés kisit nehézkes, egy gyermeknél egyértelmű, ha van kapcsolat szerelem, stb akkor a gyermek lap ezt jelenti, hogy egy vagy kettő vagy három, az attól is függ h mi van mellette: pl váratlan öröm,

de ez intuícióban le szokott jönni, bár szerintem mindegy, hogy mennyi ,a lényeg h egészséges legyen... :D


Sok sikert!


Üdv:

Abroxo

Spirutális tanácsadó

2015. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!