Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Találok itt tenyérjóst aki...

Találok itt tenyérjóst aki fotó alapján megnézne?

Figyelt kérdés
Persze oda-vissza a jóslással, én is kirakom a válaszolót tarotból! (Magam nem nézem..)

2014. máj. 27. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan jósolni nem tudok, de ha nagyon ráérsz nem szeretnél nekem tarotból jósolni privibe? :D
2014. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem mindegyik csaló
2014. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok jósolni, viszont érdekelne a jövőm, kérdező, ha tudsz segíteni, írj! Köszi!
2014. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát csak sajnálni tudom az olyan embereket akiknek az a véleménye hogy "csaló" eddig csak csalókba ütköztek..
2014. máj. 27. 16:43
 5/14 A kérdező kommentje:
Valamit-valamiért alapon benne vagyok! Csak úgy kíváncsiskodóak kedvéért nem jósolok. Boccs!
2014. máj. 27. 16:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább magadat sajnáld remélem az összes pénzedet oda fogod adni egy csalónak. -.-
2014. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én szoktam tenyérből jósolni, de a fénykép nem a legjobb megoldás. Vagy valami nagyon szuper jó minőségű képet kéne csinálni, mert egy sokszor a kép annyira nem mutatja a lényeget, hogy csak az általános jellemzést lehetne elmondani. De ahogy te is mondtad:csak kíváncsiságból én sem jósolok senkinek, sőt igazából csak személyes tenyérjóslást szoktam csinálni.

Tanácsolom, hogy ha tenyérjóslást szeretnél akkor személyesen keress fel olyan embert aki csinálja.

2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tenyérből NEM lehet jósolni! Csak a tenyér pontos lenyomatát lehet elemezni. Azon látszik minden pici vonal, stb. Azok módosíthatják a fő vonalakat. De a jövőt nem lehet így sem megjósolni, csak valószínűsíteni lehet az eseményeket.
2014. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mennyi iQ-val rendelkeztek, hogy azt hiszitek pár tenyér karcból meglehet jósolni a jövőt? Ahhoz, hogy valakinek a jövőjét meglehessen jósolni ismerni kell a részleges múltját, hogy következtetni lehessen a jövőjére.
2014. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Zárd össze a tenyeredet és nézd meg a hajlatot ebben nincs semmi rendkívüli a tenyér karcok a kéz mozgásából adódnak. A tenyérből MAX azt lehet megmondani, hogy megerőltető munkát végzel vagy, hogy gyakran / ritkán takarítasz.
2014. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!