Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Spirituális sátánizmusról mit...

Spirituális sátánizmusról mit lehet tudni? Aki ezt vallja miért döntött így? Jó embernek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a jó viszonylagos, de saját megítélésetekre lennék kíváncsi.

2013. okt. 3. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is tisztazzuk, miert nevezik 'spiritualisnak' ? Miben kulobozik a szimpla, nem spiritualis satanizmustol ?

megmondana valaki ?

2013. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert raj ! És a ruhádat is tisztíccsa.
2013. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad már, mostanában trendi lett mindent spirituálisnak hívni, ő most divatolgat egy kicsit :) Ahogy kivettem, ezen szó használóit általában az sem zavarja különösebben, ha egyébként halványlila gőzük sincs arról, mit is jelent maga a fogalom. :)
2013. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Sátánista vagyok, ha van kérdésed privátban írd meg, mert itt csak tudatlan gyökerek válaszolnak.
2013. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Azért döntött így, mert kíváncsi szolgafajta.
2013. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éééééés most minden ateista vagy keresztény csöndben marad! Nem is tudtok semmit erről az egészről! Hát akkor minek írni ide? Bevallom én sem köteleztem el magam de kuttattam és olvastam annyit hogy tudjam csodás ez az életmód fajta
2013. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!