Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Foglalkozol joslassal?

Foglalkozol joslassal?

Figyelt kérdés

Foglalkozik valaki joslassal hobby szinten ?Nem ilyen ujsaghoz kapott ajandek joskartyara gondolok, hanem rendes komoly, osszetett kartyara, aminek az olvasasa megkivan egy kis hozzaertest.

Ha igen melyik a legjobb kartyafajta?



2013. aug. 4. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kártya nélkül jósolok. Időjárással foglalkozom, egy évre előre (akár több évre is) adok előrejelzést, eddig 100%-os pontossággal.
2013. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem. :(
2013. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy pakli Fekete Péter.
2013. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dalek Traak ***** válasza:
Hogyne, a világuralmi törekvés és az ide írogatás között csakis azzal foglalkozom.
2013. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb, mindegyik másfajta :) Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik áll legjobban a kezedre, melyiket tudod "könnyedén" olvasni :) A Tarot a legnehezebb szerintem, az a legkomolyabb, ha lehet ilyet mondani. Nekem a cigánykártya vált be eddig a legjobban, de próbálgasd :))
2013. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!