Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond egy fiú olyat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond egy fiú olyat egy lánynak, aki tetszik neki, hogy "elvesztegeted az idődet, ha velem foglalkozol"?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
lekoptatós szöveg
2013. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ja ez koptatás... Bár értelmetlen, mert a legtöbb csaj ezek után ugyanúgy ezekkel fog foglalkozni... "Mert az úgy van" pedig lenne körötte 2-3 olyan akikkel nem vesztegetné, de ők "nem elég jók" csak a nagyonkeményultraalfa kell aki akárhogy koptathatja őket.
2013. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem miért
2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem érzi magát elég jónak a lányhoz. Nincs önbizalma.

Ez NEM lekoptató szöveg

2013. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy lekoptatás, vagy mérhetetlen önbizalomhiány. Utóbbit ismerem, saját részről (mondjuk lány vagyok), de nem bírtam felfogni, a barátom miért pont engem választott (önbizalomhiányos, bénácska, még csak nem is túl szép lány vagyok)...
2013. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!