Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől olyan félelmetes egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan félelmetes egyes fiúknak, ha meglátják/beszélnek azzal a lánnyal, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Miért kell annyira félni? Nagyon látszik a fiún,akinek tetszem,hogy fél.De ez ugye hogy nem az én hibám? Hogy segítsek neki,hogy jobb legyen??? És először is szeretném megérteni mitől tart pontosan.
2013. jún. 4. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A vissza utasítástól! :) meg ha megsérted :)
2013. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
te nem félsz azoktól, akik tetszenek neked?
2013. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok nő visszaél azzal, ha tetszik valakinek, és előszeretettel alázza meg az illetőt.
2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én csak olyan lányokkal beszélek akik tetszenek, és nem félek tőlük.
2013. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

valszeg azért van így, mert még tapasztalatlan

de elmondom neked én ezen filozofáltam eleget, pedig nem vagyok egy nagy elme, de szeretek elemezgetni

akkor vagyok vonzó, ha felszabadult vagyok

de csak olyan lány mellett vagyok felszabadult, akinek a gondolatai rólam nem számítanak, tehát szinte nem érdekelnek, vagy mondhatjuk úgy is, hogy nem akarok tőlük semmit.. na most ezek a lányok általában anélkül belém esnek, hogy legkisebb dolgot is tettem volna értük.. és az észrevételem nélkül

ezenfelül az a lány, aki nekem bejön, annak megakarok kicsit felelni, így nem vagyok gátlástalan vele, és megválogatom a szavaim és a viselkedésem

és amikor én még fiatalabb voltam, féltem is ilyenkor, aztán később csak zavarban voltam, most meg már talán odáig fejlesztettem ezt, hogy kevésbé vagyok férfias mellettük, de ez még mindig nem elég.. aztán kitudja, van amelyik csajnak/leánynak/nőnek ez jön be :)

20/F

2013. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 LeftBehind ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki akkor azt mondanám,hogy vagy az elutasítástól fél vagy attól hogy ő ront el valamit,esetleg valami rosszat mond.
2013. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert félnek a p*inától, hogy lefűrészeli a farkukat. Nekik így tanították az oviban az óvónénik.
2013. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes akkor többek között felszabadul egy csomó adrenalin az agyban.
2013. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ha szerelmes akkor többek között felszabadul egy csomó adrenalin az agyban."


Azaz adrenalin szerintem, noradrenalin és szerotonin akart lenni. Adrenalint elsősorban a mellékvesevelő termel a központi idegrendszerben a szerepe kevésbé jelentős.

2013. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az adrenalin nem vált ki félelmet.


Amúgy hány évesek vagytok?

2013. jún. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!