Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Világvége 2012.12.21? :D

Riczz kérdése:

Világvége 2012.12.21? :D

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne de szerintem mondjátok el a véleményeket h lesz e :D

2012. dec. 16. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem és a NASA sem:

[link]

[link]

"Ha látja ezt a videót, túlélte a világvégét"

2012. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azért egy kicsit még félek, mert a Spektrumon, meg a National Geographic Channelen is szokott menni "világvége különkiadás" és attól kicsit félni szoktam.
2012. dec. 16. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne nézz horrorfilmeket sem.
2012. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyurcsók megmondta már, hogy októberben volt a világvége
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Ez legalább akkora baromság, mint a világvége.
2012. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd csak a maják leszármazottai sem hisznek benne:

[link]

2012. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm! FIZIKA! Ha az össze jég elolvadna, akkor nem emelkedne hatalmasat a vízszint! Hogy miért? Teszteld! Tegyél egy pohárba vizet, és tegyél bele 2 jégkockát! Mérd meg az olvadás előtti, és utána vízmagasságot! Ha a vízbe alapból beleteszed a jeget akkor már felemeli a vízszintet vagy 2 cm-rel! És ha elolvad, akkor sem változik, mert 20 percel azelőtt is ugyanannyi víz volt benne, mnt olvadás után!
2012. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen baz*** világvége van éppen a reprikátorokkal sakkozok é s most szivják ki az agyamat
2012. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

még jó,hogy nem jött el,mert 2012.12.22.-én kérték meg a kezem.Most nem lehetnék menyasszony ha világ vége lett volna:P

Egyébként meg azért nem akkor volt,mert mindenki akkorra várja és a bibliában benne van,hogy az úr éjszaka jön el,mint egy lopakodó tolvaj az övéiért amikor senki nem várja.

Egyébként az is benne van,hogy aki most volt pápa rövid ideig lesz(ez így is lett),aztán amikor megválasztják a következőt (aki most lesz,egyenlőre még senki nem tudja ki az) tehát az ő "uralkodása" alatt fog eljönni a világ vége,vele együtt az Úr.ELMÉLETILEG!!!

2013. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!