Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mi fog tortenni...

Szerintetek mi fog tortenni 2013-ban?

Figyelt kérdés
Aki tud valamit 2104-rol az is irhat

2012. jún. 23. 16:30
1 2 3
 11/24 yossarian44 ***** válasza:
80%

Rejtelmesrengetegnek van igaza. Lesz majd nagy hümmögés meg hummogás a világvége elmaradása miatt, aztán tíz percen belül találni fog valaki valami istentelen primitív embercsoportot, akik abban hittek, hogy mittudomén, a lóürülék fogyasztásától szárnyaik nőnek, és örökké élnek, és valahogy kiszámolták majomcsontból, hogy, faszseggya, 2022-ben lesz vége a világnak, amikor az óriásteknős megeszi a Földkorongot.


Na, és onnantól kezdve a sok szerencsétlen a 2022-es dátumot fogja tényként kezelni.

2012. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%
Népírtás, világjárvány. Szerintem az. Kíváncsian várom 2012 végefelé a híradókat, amikor majd megindulnak a hírek, hogy halálos kimenetelű járvány szedi az áldozatait valahol más kontinenseken, és könnyen világjárvánnyá válhat. Valami eddig nem tapasztalt erősségű mutálódott vírusnak fogják beállítani. Persze a kormány népességcsökkentő porgramjának lesz a része, már készen van a vírus, olvasható volt hírekben, csak idő kérdése hogy mikor szabadítják el. nincsenek munkahelyek, egyre több munkást küldenek el a gyárakból ,és jobb gépi munkaerőre áll át a világ fokozatosan. A sok homeless rabszolgát meg el kell tüntetni, kb. 6 milliárdot, alsó munkásosztály + a középső szabályozó szféra : Katonaság, rendőrség, orvosok zöme, jogászok és egyebek, nem lesz rájuk szükség. Dől az alsó réteg, mert nem kellenek a világ számára, dől velük a középső is. Csak a leggazdagabbak fognak megmaradni. A többiek kipuszulnak, és egy új aranykor jön, amikor többé nem kell dolgozni, csak egy pár rabszolga marad, a dúsgazdag iparmágnások, sztárok meg habzsolják a jólétet. És megindul az elgépiesedés folymata a következő évszázadokban. Nagy válzotások elé nézünk. Már most kirajzolódnak, láthatóak a jeleg, a munkaélküliség, a válság, a nép kizsákmányolása, végül letünése. Én erre tippelek,hogy ide tartunk. A kérdés,hogy mikortól indul be . Tíz éven belül mindenképp. Félő,hogy az inka mese lesz a tervezett beindítási dátum, mint egy álca figyelemelterelés.
2012. jún. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 yossarian44 ***** válasza:
100%
Előző, túl sok volt a cyberpunk irodalom.
2012. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"leggazdagabbak fognak megmaradni"


Akkor gondolom most te nagyon gyujtod a penzt,hogy tulelhesd.

Vagy beletorodtel a halalodba?


Hany millio ft utan lehet tulelelni ezt nem tudod esetleg?

3-400 eleg?Vagy milliardokban kell gondolkodni?(es akkor marad 300db magyar?)

2012. jún. 27. 11:31
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Nem gyüjtök ,mert esélytelen. Pedig jómodú vagyok, nem vagyok csóri, amire kell van, de nem a felső tízezer. itt ilyen Bill Getzi meg Buffet, és hasonló iparmágnás nagymenőkről van szó, politikusok krémje, bankárok, drogkartellek vezérei, szinészek, befutott sztár zenészek, ilyenekről van szó, tehát ,akik zsebből vesznek szigetet ha kell, akiknek 5 életre való pénzük is megvan,hogy soha ne kelljen többé dolgoniuk. itt ezekről van szó, ezek az új aranykor lakossága. Ezek azok,akiknek sikerült kitörni, A többiek meg ezeknek nem fognak már kelleni a nagy fordulópont után. Én így gondolom.
2012. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja és hogy vedd észre, ez látható is, most szedik ki az utóbbi években tervszerüen a pénzedet kisember. A beledet is kihúzzák. Banki adósrabszolgaság intézménye, a direkt pár évre gyártott eszközök, az uj trendi cuccok forgalmazása mind arra van,hogy vegyél vegyél, hogy minél hamarabb meggazdagodjanak, lenyuljanak teljesen, neked meg semmid nem marad. Miután kitapostak belőled mindenedet, eldobnak mint a szemetet, ők meg röhögnek a markukba. Ez az egész ipari világ erről szól. Nagyon okosak ám ezek ott fenn a csúcson.
2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

:)

Az a baj te mar nagyon tovabb gondoltad ezt az egeszet, hozzateve olyanokat ami csak hasrautes szeruen jott.


Mindenki ismeri a leirt dolgokat , de azok akik ezt az oriasi osszeeskuvest allitasuk szerint elcsiptek. Ok is 500millio tulelorol beszelnek.

2012. jún. 27. 14:58
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez kikalkulálható is, meg persze én is ismerem a Bilderberg féle összeesküvést. Nem szentírás ez sem, csak én erre tippelek,hogy ez a legésszerűbb, legvárhatóbb a sok ostobábbnál ostobább világváge jövendölések közül. Végülis akármi megeshet, még ha egy halált hozó aszteroida jönne is, mi a nép tudnánk meg legutoljára, kb akkor amikor már az arcodtól 10 méterre lebeg. Akárhogy is lesz, érdemes nézni majd a híreket járványügyben 1023 eleje felé, akkor lehet gyanakodni arra amit írtam,csak ennyi a lényeg.
2012. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Kamillewis válasza:
2013 lejár Massa szerződése a Ferrarinál.
2012. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2013 januárjában megismétlik majd az egyesen szilveszteri műsort, amit 1940-ben illetve 1976-ban vettek fel, és lesz benne sas kabaré, hofi, meg hacsek és sajó.
2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!