Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kíváncsi vagyok ennek a...

Kíváncsi vagyok ennek a jóslatnak az értelmére. Vajon igaz lehet?

Figyelt kérdés

Három hete láttam egy könyvben, a Békéscsabai vasútállomáson, de a címe már kiment a fejemből. A jóslatot ráfirkantottam egy papírra, és csak most volt alkalmam géphez jutni. Itt a jóslat:


Eljő a fekete páncélos, kinek ereje írtózatos

Felszabadítja egész Magyarhont, és annak leszakadt részeit

Istenítik, és ő lész majd egész pannónia királya idők végezetéig, s nem leszen több bűn az országban


A kételkedőknek mondom, hogy nem valami fantasy regényből néztem ki. Csak normális válaszokat kérek.


2011. okt. 11. 14:53
 1/6 anonim válasza:
szerintem nem igaz,én nm hiszek az ilyesmibe,még ha igaz is szerintem kicsit elszámolták az időt még ezelőtt 100-200éve elhittem volna:)
2011. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ki ez, Nostradamus?

Szerintem Orbán Viki az X-D

2011. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mustafa33 ***** válasza:

Kun Bélának volt fekete páncélvonatja, de hogy járt be Békéscsabán? Kassát, Eperjest, Bártfát felszabadította.

De bűn, az még csak akkor volt sok.

2011. okt. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem meg Darth Vader!:)
2011. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Szerintem meg Darth Vader" jaj de vicces -.- Am meg milyen páncélvonat?
2011. okt. 21. 09:01
 6/6 anonim válasza:

Ne haragudj:)

"Darth Vaderes"

2012. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!