Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Teljesülnek a kívánságok...

Teljesülnek a kívánságok vajon, amiket a Deep10-re kiírnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 28. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
hát hogyne
2011. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha a mindenhatót vagy az angyalokat kéred tiszta szívből, teljesülnek. Ők nem interneten keresztül kommunikálnak velünk, de ha valakinek ez kell a hite megerősítésében, hát az ő dolga.
2011. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a horoszkóp része mindig bejön, meg a szerencseszámok is.

A kívánságrészbe pedig csak kérdéseket írok néha be, hogy mit mond a program, de néha elgondolkodtató válaszok jönnek. Én bírom azt az oldalt, jó kis unaloműző.

2011. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a horoszp persze hogy bejön, évezredek mentek már rá hogy sztereotipizálják vele az embereket..

amúgy ha bárhol hívő vagy, akkor fölösleges az elektromos istenektől kérned, akkor megvannak az utak az adott vallásban..ez a netes akció viszont szánalmas :(

2011. okt. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beküldtem én is egyet :D
2011. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz dolog beküldeni a kívánságokat! Lehet, hogy a legtöbbünké nem feltélenül teljesül, de gondoljatok bele, egy oldal, ami tele van felemelő gondolatokkal, (többnyire)tényleg szívbeli kívánságokkal, és a csomó ember, aki mindezt elolvassa, valahol elindít egy folyamatot. Mert valahol reményt ad az embernek, és fényt a szemükbe, és ezek a töredéknyi pozitív gondolatok és érzések bizony összeadódnak, és minél többen látogatják az ilyesmi oldalakat, annál többekben lesz az a bizonyos mag elültetve, annál jobban tágul, növekszik ez az energia. Szóval, valahol mindennek van értelme, és tökmindegy, hogyan kívánsz, és kitől. Ingyen van, nem veszíthettek vele semmit! :)
2011. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A 4. válasz írója ezt mondja: "Én bírom azt az oldalt, jó kis unaloműző." Lol, te sem erőltetted meg magadat, hogy bármit elolvass az oldalból! Pedig ez van oda kiírva:

Az egyiptomi rendszerű jósda nagy erejű, okkult energiákkal dolgozik, itt is érvényes a misztika általános szabálya: merő passzióból, unaloműzésként ne használja.

2018. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!