2010. okt. 30. 12:10
1/6 A kérdező kommentje:
a:létezik,és hegyesszögű
b:nem létezik
c:létezik,derékszögű
d:létezik,tompaszögű
2010. okt. 30. 12:11
2/6 anonim válasza:
igen például egy olyan háromszög melynek szögei 30-60-90
tehát derékszögű
3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)Még tudnál segíteni?
Szerkessz háromszöget a következő adatokkal:
ß = Π/12 ; c = 8 cm; b = c/2 !
Milyen háromszöget kaptál?
2010. nov. 4. 13:40
4/6 anonim válasza:
A versenyfeladat nem azért verseny, hogy kérdezgesd a weben...
5/6 A kérdező kommentje:
már megvan,szal mindegy.egyébként honnan tudod h verseny?
2010. nov. 4. 20:20
6/6 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz kitalálni.... és hülye sem vagyok.