Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki hisz a josnoknek? Es...

Ki hisz a josnoknek? Es bevalt mar amit mondtak?

Figyelt kérdés
En mar voltam,a multamat elmondta,h mi tortent velem!A jovomrol annyit mondott,h telen talalom meg az igazit ami megtortent,de azt is mondta,h 23evesen leszek terhes,igaz most annyi vagyok,de a parom nem akar!Errol nem beszeltem neki,de kezdek nem bizni bennuk!Velemenyetek?
2011. aug. 4. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A jósnőkkel kapcsolatban azt kell mondani, hogy se nem fehérek, se nem feketék. Számukra ez előny, de a mi számunkra bizony nehézséget jelent, mert csak az tudja építő módon alkalmazni a tőlük kapott ismereteket, aki előzőleg már megkapta a szellemek megkülönböztetésének adományát. Aki tiszta fehér, az nyilván nem jelent problémát. Aki tiszta fekete - ilyen nincs is -, az szintén nem jelentene, mert könnyen fel lehetne ismerni. De aki öt fehér és öt fekete, hát bizony ott nagyon óvatosnak kell lennie annak, aki ilyen személytől kap információt. Ő soha nem ajánlott semmiféle jósnő alkalmazását Vele kapcsolatban. Van nekünk őrangyalunk, vannak Általa küldött próféták, karizmatikus lelkek, akiket már hitelesített Lelke előttünk. Ezekre hallgassunk! Ha így teszünk, akkor sok keserű csalódástól, kiábrándító megtapasztalástól mentjük meg magunkat és másokat is.

Higgyük el, elég baja van annak a jósnőnek anélkül is, hogy jósol. Mi ne tetézzük ezt azzal, hogy ilyesmibe besegítünk neki akár ráfigyeléssel is.

2011. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Nàlunk járt egy mesterjós, mágus, mivel édesanyám szerint a házon, kerten rontás van, és hiába sütött a nap, a paradicsomok zöldek voltak, már kezdett az egész elszáradni. Délután az Úriember levette a rontást a kertről, rólunk, másnap délelőtt, ha hiszitek, ha nem, egy tál piros paradicsomot tudtunk szedni!!!
2011. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha arról fogok olvasni, hogy jósnő találta el a lottó nyerőszámait, vagy ha kopogok az ajtaján, akkor nem kérdezi meg, hogy "ki az?"- nos, akkor talán elgondolkodom azon, hogy van benne valami, de addig...
2011. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az egész jóslás az emberi pszichológián alapszik. Először is ha alaposabban megfigyelsz egy embert fogod látni a ruháján a pénzügyi helyzetét, a bőrén a testtartásán a körmén az egészségi állapotát, netán ha családdal vagy a párjával jött és jó vagy kettőjük vagy a család viszonyát. Ma Magyarországon elmondható, hogy a 25 év felettiek 85% minimum egy közeli hozzátartozója meghalt ez általában nagyszülők. Ha nagyon jó vagy és már a ruhából esetleg mobilból (megkérded a jóslás ideje alatt kapcsolja ki) megállapítod az anyagi helyzetét könnyű spekulálni, hogy ez vajon hosszú távú vagy nem. Tehát ez a jóslás.


Egyébként egyszer felhívtam egy jóst azt mondta sikerül a jogi egyetemre bejutnom és a barátnőm teherbe esik, se a jogi egyetemre nem jelentkeztem se barátnőm nem volt akkor.

2011. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudnék hinni nekik, ugyanis én is megérzek "dolgokat".
2011. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ezh baromság. -. -emberk vagyunk. teljes képtelenség hogy valami természet felettire képesek legyünk. >< ezek a pénzért csin.
2011. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En hiszek a josnomnek, megjosolta hogy nagyon boldog leszek, hogy a ferjem nem magyar lesz, nem Magyarorszagon fogok elni, boldog leszek, azt mondta hogy vm katona tiszt, a ferjemnek sziv problemai lesznek .... nos, Dubaiban kerte meg a kezemet, ott mutottek a szivet, aztan megszuletett az egeszseges babank Sofie, San Diegoban elek es boldog vagyok mert egeszseges a ferjem es tokeletes csaladom van!

A katonatiszt amit josolt - a ferjem 8 evig haborus ovezetben dolgozott, 3 honapon belul en is megyek Afganisztanba!

Amugy voltam egy ket josnonel, de a legtobb semmit nem tud, nem lat, szerintem hazudnak es penzkidobas.

Tiszta szerecse hogy kifogtam egy jot, de neki hiszek is!

Evek ota tartom vele a kapcsolatot mert nem hazudik.

Anyukam ferjnel van (volt), megmondta neki hogy szerelmes leszel, anyu nem hitt neki. Azota eltelt 3 ev es anya mindjart ferjhez meg! :)

Kolunbozo josnok vannak, a legtobb atveres!

Ez a no ciganykartyabol josol es az igazat monja - akarmennyire is faj!!!!!!!!!

2011. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!