Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Meg lehet azt jósolni valahogy...

Meg lehet azt jósolni valahogyan, hogy hány gyermekem lesz?

Figyelt kérdés

Három csodálatos gyerkőcöm van, a legkisebb pont ma 1 hónapos. Imádom őket:). Nagyon vágynék még egy babára. Valaki megtudná jósolni, hogy négy gyermekem lesz e, vagy ők hárman maradnak?

És a nemekkel kapcsolatban? Most így van a sorrend: fiú- lány -fiú. Jó lenne még egy kislány, mindig is két fiú, két lány volt az álmom. Vajon teljesül?


2011. jún. 14. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek 2 kisgyermeke volt és poénból elmentek jóshoz. A jósnő azt mondta h 3 gyereke lesz. Mondta az ismerősöm h az lehetetlen mert már el van kötve a petevezeték és nem is akar még 1 gyereket.... a sors úgy hozta h most már 3 felnőtt gyermek boldog édeasanyja.
2011. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Abból lehet megjósolni, hogy szeretnél-e még, alkalmas vagy-e még rá, milyen védekezést használsz.
2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
71%
nem lesz már több gyereked
2011. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ki lehet olvasni a csillagok állásából...
2011. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mato70 válasza:
100%

Kedves válaszadók! Egy évvel ezelőtt elköltözött tőlünk a férjem. Végső elkeseredésemben jósnőhöz fordultam aki semmit sem tudott rólam, rólunk.( Még látni sem látott, hiszen telefonon értekeztünk.) A férjemről kérdeztem röviden és tömören. Gyermek ügyben, hogy elhagyott és lesz e közös gyrekük majd ezzel a nővel. Kért három számot tőlem és néhány pillanatnyi szünet után azt mondta szó szerint: Az ön férje beteg, az ön férjének nem lesz már gyermeke. És én azt kérdeztem akkor, hogy ez mit jelent, hiszen nem beteg! De igen, válaszolta, nulla az élő spermiuma és természetes uton nem is lehet gyereke. De ettől a nőtől nem is lesz.

Ledöbbentem, hiszen szavai igazak voltak. Van közös gyermekünk ugyan, de valóban lombik, mert tényleg ez a helyzet a férjemmel. Azóta még együtt van a férjem a nővel, (még nem váltunk el), de reménykedem a jósnő szavaiban , hogy nem is lesz gyermekük és esetleg visszatér hozzánk, hiszen azóta sem tudott elszakadni tőlem!(Persze ezt is megmondta a jósnő, hogy nem fog tudni elszakadni a férjem pedig fog próbálkozni!)

Ennyit a jósokról!

2011. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Sziasztok! elég régi a téma, de gondoltam írok kicsit azoknak, akik viccelődnek, meg leszólják ezt az egészet, mert ŐK nem hisznek benne (csak tudnám akkor, hogy mit keresnek ebben a kategóriában ;) )...

27 vagyok, férfi. nagyjából 7 éve találkoztam egy lánnyal, akivel azóta is együtt vagyunk. az első 3 hét után elmentem jóshoz, mert elég rosszul álltam minden téren.. (egészség, kapcsolatok, anyagi, stb.) Elmentem egy jóshoz, és azt mondta nekem, hogy kb 1 év múlva születi fog egy lányom, akit Annának fogunk hívni, valamint az anyagiak is rendbe fognak jönni a közeljövőben. (a nő egyáltalán nem ismert se engem, se a páromat, és neten akkoriban még nem volt fent rólunk semmi sem(pl facebook)).. Először nem akartam hinni neki, aztán néhány hónappal később előléptettek, és sokkkkkkalta többet fizettek mint azelőtt, valamint pár hét után lefeküdtünk párommal, és (nem szándékosan, hanem csak balesetből) terhes lett, és nem akartuk elvetetni. most, van egy 7 éves kislányom, akinek 4 napja volt a születésnapja, és a születésekor a párom mondta, hogy nekem hogy tetszik az Anna név.. remélem nem kell tovább ragoznom :) helyesírási hibákért elnézést, laptopról írok és nem vagyok ráállva a lapos billentyű gombokra. :D

2015. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!